paroubek

Petra Paroubková na svém blogu pod dojmem prázdninových endorfinů sepsala příspěvek s názvem "Óda na manžela". Čeho si na Jirkovi cení nejvíc?

„Můj muž má spoustu krásných a milých vlastností. Má i pár těch špatných, ale na ty si vlivem dovolené a společně strávených sladkých chvil jaksi teď nemohu vzpomenout,“ píše například Petra o politikovi se sexy mozkem, kterého však polovina národa nemůže vystát.

„První vstává on, jde hned plavat a cvičit. Pak mě něžně vzbudí a vyvenčí psa. Vlastně všechny denní povinnosti přebírá na dovolené on,“ zabíhá do detailů a líčí vzorného manžela.

Dikutujícím na internetu je však infantilní příspěvek spíš k smíchu. „Ten Jirka bude asi pěknej kaňour,“ komentují například čtenáři jednotlivé části textu. „Teď už jen doufat, že paní Paroubková neví, co je to naturalismus... to bychom to tu zřejmě nezvládli," shodují se s jasným vzkazem: „Paní Petro, že vy jste ulehla pod sexymozek brzy? To nevypadá na první dámu v roce 2013. Spíš na řadového poslance a člena skomírající ČSSD.“

Naproti tomu se zřídka na webech zpravodajských serverů objevují i pochvalné reakce: „Já Vám, paní Paroubková, opravdu moc fandím. Jste krásná, chytrá žena a Váš muž s Vámi chytil druhou mízu. (...) Neuvažovali jste o tom, že by se Jirka zachoval státotvorně a šel místo vás na mateřskou?“

Ale co - přesvědčte se samy na blogu Petry Paroubkové ZDE (pro velký zájem se může otevírat déle :)).

Foto: Ateo.cz

Reklama