Tak expremiér Paroubek už má cestu volnou ke své nové partnerce Kováčové. Po 28 letech totiž soud zrušil manželství mezi Jiřím a Zuzanou „Ex-Paroubkovými“. Na všem předem dohodli a tak bylo soudní řízení jen formalitou a trvalo pouhých 15 minut. Obě strany se vzdaly možnosti odvolání a tak se případ jejich rozvodu mohl uzavřít. Zda si Zuzana vezme zpět své jméno za svobodna, tedy Zajíčková, je zatím nejasné. Žádost o změnu jména může podat do třiceti dnů.

 

Před soudním řízením bylo rozhodnuto o rozdělení majetku i o tom, komu připadne na starost rodinný jezevčík Andy. Psí mazlíček zůstane u paní Paroubkové a tak ji snad usnadnění nový začátek životního období, který má teď před sebou.

 

Jiří Paroubek má však nyní úplně jiné starosti. Rozvod ho už tolik netrápí a plánuje se si novou svatbu. Chtěl by si svou partnerku vzít co nejdříve, aby mohl vyvrátit všechny bulvární fámy o tom, že se jedná jen o chvilkové poblouzení. Další důvod je prý také ten, aby slečna Kováčová ztratila status milenky a nabyla postavení jeho manželky.

 

Co byste popřála Zuzaně Paroubkové do nového začátku jejího životního období? Myslíte si, že se Jiří Paroubek chová čestně? Jaký je váš názor na Kováčovou?

Reklama