Pan premiér se v rozhovoru s bývalou „kotelnicí“ Michaelou Jílkovou přiznal, že má poslání. A přímo od nejvyšší bytosti! Nevím, koho tím myslí, ale domnívám se, že jeho poznámka o tom, že se spojí třeba i s Marťany, se začíná naplňovat.

Už jenom jeho odpovědi na dotazy Jílkové  jsou přinejmenším zvláštní. „Myšlenka, že jediný vím, jak na to, se mi skoro líbí, ale není to tak úplně pravda. Samozřejmě, že se vždycky před nějakým rozhodnutím radím. “Ano, ale s kým? Je jasné, že ho někdo řídí. Na otázku, zda ho někdo v posledních měsících rozčílil, odpověděl, že by musel marně přemýšlet a že je vděčný za všechny kritické připomínky. To není ten Paroubek, kterého známe! Vždyť jsem ho mohli velmi často vidět rozčíleného, ale najednou se změnil. Nevzpomíná si. Dokonce přiznal, že občas dělá chyby! Na druhou stranu však prohlašuje, že je stále sebevědomý. Že by poslední záchvěvy původního myšlení?
Jenže už není sám, kdo je ovlivněn vyšší mocí, sám přiznává, že má trošku popletenou ženu. Takže i paní Zuzana již podléhá jiným bytostem! A žena mívá na muže velký vliv. I pokud by se pražský buldozer začal bránit, má smůlu. Paní Zuzana jej přesvědčí..

Přesto se premiér snaží ukrýt fakta o vlivu jiné moci na jeho osobu, která již pronikla na povrch: „No tak víte, kdybych měl brát všechno vážně, co se říká. Já bych to nebral tak vážně.“  Pane Paroubku, už to neutajíte, vždyť vaše věta: „A minulost umírá, proto ji rychle pohřběme,“ svědčí o vaší změně. Nezachráníte to ani výrokem: „Musíme se zase zpátky vrátit na zem.“ To může být totiž velmi dvojznačné. Odkud se vracíte? Z Marsu či snad jiného vesmírného tělesa? Máte v sobě implantovanou novou paměť? Nebo nejste nakonec už hologram? Nebo nový syn Boží?

Co si myslíte o změně pana premiéra?
Mohou za to jeho přátelé z vesmíru?
Nebo je v tom ještě něco víc?
Nejvyšší bytost – pod tou si mnozí představují Boha!
Že by se stal novým Adamem a Zuzana Evou?

Reklama