Dnes jsem se dočetla, že předseda ČSSD Jiří Paroubek chystá v brzké době svatbu se svou přítelkyní Petrou Kováčovou. Expremiér už čeká jen na rozvod s dosavadní manželkou Zuzanou. Ten by se měl konat nejpozději v září, informoval deník Právo, který tuto informaci poskytl všem zpravodajským serverům.


Chce tak očistit jméno své přítelkyně, a zabránit tomu, aby se o ni média dále nelichotivě nevyjadřovala. Až se stane jeho manželkou, budou ji muset všichni respektovat jako váženou a úctyhodnou osobu.


Čtyřiapadesátiletý Paroubek začátkem července oznámil, že jeho novou partnerkou je o 20 let mladší tlumočnice Kováčová. S manželkou Zuzanou se Paroubek po 28 letech soužití rozvádí.


Paroubek oznámil vdavky( chystaný sňatek) v reakci na silné výroky místopředsedy ČSSD Zdeňka Škromacha. Ten vyjádřil na stranickém webu obavu, že mezi voliči na Moravě mladé milenky nejsou vnímány zrovna pozitivně". Způsob prezentace vztahu podle něj není nejšťastnější.


Paroubek Škromachovi vyčetl, že mu vše neřekl do očí. Podle něj mu k tomu chybí odvaha.

zdroj: idnes.cz
Více na http://zpravy.idnes.cz/pruzkum-paroubek-zvladl-rozchod-lip-nez-topolanek-f8e-/domaci.asp?c=A070809_131424_domaci_nadMyslíte, že chce Paroubek předstihnout Topolánka?
Ten byl rychlejší ve zplození dítěte, ale svatba zatím nehrozí...

A co Moraváci? Mají pravdu?


 

Reklama