Má svůj vlastní televizní pořad plný bodré zábavy, lid ho má v oblibě (aspoň dle průzkumů). Udělal tady pořádek.

Nejdřív se stal premiérem, pak předsedou strany. A upřímný Standa musel za koncipienta do advokátní kanceláře. Na konci roku poslanci rozhazují mezi lidi zlaťáky, každá koruna navíc je dobrá. A on na lidi myslí. I když nevím, z čeho budou žít naši potomci, když státní dluh nabírá astronomických výšek. Tím se příliš netrápí. Ono se to nějak zařídí.


Začal jezdit na Vysočinu. Nevím, zda objímá stromy jako Miloš, ale ti dva si u Becherovky a piva očividně rozumí. Notují si. Nemají rádi novináře. A aby je moc nepomlouvali, tiše zavádí cenzuru.

Pořad Bez obalu prý nezrušil, ale byl s ním „jen“ nespokojen. Byl pro něj až moc nezávislý. Nechválil ho tak, jak by si představoval. Byla to podle něj politická pornografie. A tak se rozhodl česká média „odbalkanizovat“. Prostě si tu nebude jen tak někdo z něho dělat šoufky a říkat si, co se mu zlíbí. Takhle by to nešlo!

A je vidět! Snad všude, kde se něco šustne. Někdy mám dojem, že má dvojníka, protože to všechno přece nemůže zvládnout. A ještě k tomu vede vládu, řídí zemi. Nedivím se, že usíná u akčních filmů. Vede náročný život.

Obklopuje se správnými lidmi. Do čela Ministerstva kultury dosadí druhořadého herce, který však okamžitě získá na popularitě. Nevím čím, udělal pár planých gest, jedno kontroverzní rozhodnutí, kdy odvolal čerstvě jmenované úředníky.
Dobrý tah byl ve zdravotnictví. Nový ministr kosí, co se dá. Vše je špatné a on to od základů změní. Navíc hovoří do věcí, které nejsou zrovna jeho parketou. Ale od šéfa má požehnání. Jeho projevy jsou prý brilantní.

Ke všemu nemá rád pana profesora. Neláska je oboustranná. Zpočátku kolem sebe chodili jak po tenkém ledě. Nyní si neberou servítky. Z Lán se ozval hlas, že prý přišel o rozum a jde mu jen o něj samotného.

Omyl! Jde mu o lid! Jako většině pánů z politiky. Ale když to říká předseda vlády, tak to lépe zní. Má to váhu.

 

Za chvíli jsou volby! Změníme ústavní článek o volbě prezidenta? Ano! Ten stávající má stejně virózu. A co s lidumilem, o kterém píšu?

Kam s ním?

Na hrad s ním!!! A že jich máme v naší zemi požehnaně! I s hlubokými hladomornami!


Milá Miro, je mi moc líto, ale není mi zcela jasné, odkud si vzala zdroje do tohoto článku a tak mám pocit, že už v pondělí chodit nemusíš. Sama dobře víš, kam jsem nedávno vstoupil a jsou věci, které se svému nadřízenému nedělají.

Na takovouhle satirickou špínu není tento bohulibý server pro ženy stavěn.

 

Ráďa

 

Reklama