Koláž na titulní straně vydání Reflexu, kde nahý předseda ČSSD Jiří Paroubek objímá svoji ženu Petru, nechala šéfa socialistů v klidu. Prý mu mohli dát jen lepší tělo, posteskl si Paroubek při odchodu z Kramářovy vily, kde jednal s premiérem Fischerem a ministrem financí Janotou.

Koláž vznikla po vzoru slavné titulky časopisu Rolling Stone z roku 1980, na níž byl nahý John Lennon v objetí se svou ženou Yoko Ono.

„Lennon byl velkou osobností světové kultury a nic proti tomu nemám,“ uvedl Paroubek a dodal: „Jen mi mohli dát lepší tělo.“

Koláž Reflexu

Paroubek a lá Lennon

 

Původní obrázek

Lennon

 

Reflex zareagoval na předvolební taktiku Jiřího Paroubka, ve které je podle časopisu největším tahákem manželství a rozrůstající se rodina, což Reflex nazval Předvolební reality show - Veřejná láska, Jiří Paroubek milující a bojující.

Je to další z kontroverzních titulních stran tohoto časopisu. Zatím tou největší se stala titulka z února, kdy Reflex zobrazil středočeského hejtmana Davida Ratha s Hitlerovým knírkem. Ten časopis zažaloval.

The Best of Paroubek

Vybrali jsme další koláže Jiřího Paroubka ze zdroje www.ateo.cz a seřadili je podle toho, jak se našim redaktorům líbily...

Cikán

Dvojice

Fantomas

Hitmaker

Mussolini

Klaun

Dalajlama

Trautenberg

Major Zeman

 

Jak se vám líbí Paroubek a la Lennon? A co na ostatních kolážích?

 

Reklama