Předseda ČSSD Jiří Paroubek uzavře v sobotu se svou přítelkyní Petrou Kováčovou manželství. Veselka se bude konat v Mariánských Lázních v luxusním hotelu Esplanade.Tam by měl proběhnout i obřad. Důvěrnou utajovanou informaci dnes přinesl server Novinky.cz. Dvojice se vezme dva měsíce poté, co Jiří Paroubek ukončil téměř třicet let trvající manželství se svou již bývalou ženou Zuzanou.

Paroubek chce údajně menší oslavu kvůli klidnému průběhu svatby a vůbec si nepřeje kolem události velký rozruch. Hotel, který vlastní Paroubkův přítel Vlastimil Dvořák, má být proto uzavřen a svatební veselí dostupné jen pro pozvané hosty. Organizace svatby se ujal šéfporadce předsedy ČSSD Jaroslav Tvrdík.

Paroubkova přítelkyně Petra Kováčová se na svatbu připravovala i během pobytu v USA. Zde si také měla nakoupit i nové šaty a doplňky, boty a kabelku. Rodačka ze slovenské Nitry se na veřejnosti vedle Paroubkova boku objevila na začátku léta. Nedlouho poté vstoupila do řad ČSSD.

Souhlasíte s tím, aby se Jiří Paroubek oženil tak brzy po rozvodu? Připadal vám jeho rozchod s manželkou Zuzanou korektní? Myslíte si, že Petře Kováčové nejde jen o prospěch, ale že je do expremiéra skutečně zamilovaná?

Reklama