Do testování parního čističe se zapojila i naše kolegyně Míša Malečková, jaká je její zkušenost?

Testování Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix jsem uvítala, protože mám rodinný domek a ještě chalupu v Orlických horách, kterou jsme nyní zdědili, takže je tam mnoho práce a uklízení. Úklid domácnosti, kde nás žije pět spolu s domácími mazlíčky mi dává zabrat, a proto uvítám každou možnost zjednodušení a úspory času.

Protože ráda testuji pomocíky pro úklid domácnosti, kteří ušetří čas, byla jsem zvědavá, co parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix přesně umí. Podlahy, koupelny včetně baterií a odpadů, to jsem si připravila na test. Musím říci, že mne parní čistič velmi mile překvapil.

Moje zkušenost s parním čističem Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix:

Vše lze snadno vyčistit díky praktickým nástavcům a bez použití chemie, jen párou, kterou si mohu dle potřeby jednoduše regulovat na rukojeti. Další výhodu spatřuji v tom, že je vhodný na jakékoliv povrchy včetně plovoucí podlahy. Jedním malým a skladným přístrojem pouze s použitím páry vygruntuji celý dům. Je paráda, když před očima mizí špína kolem odpadů, ze spár mezi dlaždičkami, nečistoty z rohů, a i dalších špatně dostupných míst vlastně bez námahy. Pára pod tlakem vše vyčistí za vás. Nástavce lze jednoduše měnit dle potřeby. Na nástavce zle použít i praktické navlékávací mopy, které po úklidu jednoduše vyperete. Manipulace s Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix je velmi snadná.

Když to shrnu, tak mohu potvrdit, že jsem testovanému Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix připravila těžkou zatěžkávací zkoušku a schválně jsem nechala některé části domácnosti dost „zaneřádit“, ale on obstál na jedničku s hvězdičkou. Je mi líto, že byl zapůjčen jen na testování. Bude mi chybět. Všem mohu s klidným svědomím Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix doporučit.

Co jsme testovali?
Parní čistič Kärcher SC 2 Deluxe EasyFix je nyní menší a s nižší váhou o 200 g. Doba ohřevu je pouhých 6,5 minuty a na jednu plnou nádržku uklidíte cca 75 m2. Na první pohled se od svého předchůdce liší designem. Nové provedení je moderní a elegantní, výrazným prvkem je praktická rukojeť, díky které se přístroj snadno přenáší. Funkce LED na rukojeti zobrazuje provozní režim, takže snadno poznáte, kdy je s přístrojem možné pracovat a kdy ne. Červené světlo znamená, že se voda ohřívá; zelené, že je parní čistič připraven k použití. Nový design umožňuje estetické ukládání kabelu i příslušenství, které je v základní výbavě. To lze uložit buď do velkého vaku, nebo na dva držáky přímo na stroji. Ve standardní výbavě najdete vše, co potřebujete k úklidu podlah, skleněných ploch, umyvadla, armatury, digestoře, varné desky i obkladových dlaždic.

Více na Parní čistič SC 2 Deluxe EasyFix

Přečtěte si další redakční články a recenze:


Více na KARCHER.CZ

Reklama