Dědička hotelového impéria Paris Hiltonová (27), která se čerstvě rozešla se svým snoubencem, rockerem Benji Maddenem (29), se nechala slyšet, že by si nikdy nenechala na své skvostné tělo vytetovat ani miniaturní obrázek. Má totiž přímo paranoidní strach z tetovací jehly.

Ten ji zřejmě zachránil od neuváženého tetování, do kterého ji nutil její od hlavy až po paty potetovaný ex-přítel.

Benji si totiž přál, aby si oba společně nechali udělat na důkaz lásky stejné tetování, které by jim až do konce života připomínalo, proč se mají rádi. Slavná pařmenka si tedy může gratulovat, že se k bolestivému zákroku nenechala přemluvit, protože by jí po rozchodu s rockerem zbyly nejenom oči pro pláč, ale i nechtěný obrázek.

Sama Paris ohledně tetování prozradila, že na druhých se jí líbí, ale sama by se tetovat nenechala, protože se bojí tetovací jehly. I když přiznala, že po dlouhém Benjiho žadonění byla na vážkách. „Mám strašný strach z bolesti. Nikdy bych do sebe dobrovolně nenechala zapichovat jehly. Málem mě přemluvil až Benji," nechala se slyšet dědička, která nyní děkuje své prozíravosti, že ho neuposlechla.

Reklama