Foto: Shutterstock

Paris Hilton se nedávno rozpovídala o zneužívání, které utrpěla před lety na internátní škole v Utahu, kde studovala v 17 letech po dobu 11 měsíců. Prý byla psychicky i fyzicky týrána, zaměstnanci Provo Canyon School ji údajně bili, nutili ji užívat neznámé pilulky, dívali se na ni ve sprše a posílat ji nahou na samotku.
 
Dědička hotelového impéria o zneužívání hovořila také v dokumentu s názvem This is Paris, který byl vydán na podzim. Paris pak svědčila před senátním výborem státu v Utah Capitol ve prospěch návrhu zákona, který by vyžadoval větší vládní dohled nad ústavy pro péči o mládež. Opatření bylo po emocionálním svědectví Paris Hilton a několika dalších svědků schváleno.
 
„Mluvit o něčem tak osobním bylo a stále je děsivé,“ řekl Paris Hilton komisi. „Nemohu ale jít v noci spát s vědomím, že existují děti, které zažívají stejné týrání, kterým jsem si prošla já.“

V prohlášení na webových stránkách školy, kde Paris Hilton zažila týrání, se píše, že předchozí majitelé školu v roce 2000 prodali. Zástupci instituce uvedli, že nemohou komentovat nic, co přišlo před touto změnou.

O svých zkušenostech v Provo Canyon School hovořily i jiné osobnosti, včetně dcery Michaela Jacksona Paris Jackson a tatérky a umělkyně Kat Von D.

Reklama