Paris-do-textu.jpg
Foto: Profimedia

Paris Hilton proslula nošením slušivých teplákových souprav od počátků své slávy. Odívala se do nich například při účinkování v reality show „The Simple life“ (v překladu Snadný život), kde spolu s Nicole Richie zkoušela žít ve světě lidí živících se špatně placenou manuální prací.

Na slavnostní uvedení kolekce dorazila dědička slavného impéria v jednom ze svých modelů. Konkrétně se jednalo o růžovou teplákovou soupravu doplněnou jak jinak než růžovým tílkem. „Když nejsem na červeném koberci, žiju v teplákách,“ uvedla. „Proto jsem toužila udělat něco měkkého a pohodlného, ale zároveň sexy a jiskřivého.“

Luxusní velurové teplákové soupravy jsou extrémně měkké, navržené pro pohodlí a lze je prát v pračce. Navíc jsou dostupné v LA Mart ve všech velikostech od XS až po XXXL. Kolekci přirozeně vévodí světle růžová barva, která k Paris Hilton neodmyslitelně patří, ovšem její modely jsou k dostání v mnoha dalších odstínech. Některé z nich se vymykaly monochromatickému vzhledu, včetně bílého designu teplákových kalhot obsahujících tlusté pruhy růžové a modré po stranách nohavic.

Paris na návrhu teplákových souprav spolupracovala s ukrajinsko-americkou módní návrhářkou a ilustrátorkou Kseniou Craven. Cravenino dílo bylo nazýváno „křížencem Coco Chanel a Valentina“. „Paris Hilton byla mou inspirací od mých dvanácti let,“ řekla Craven.

Omezená nabídka byla spuštěna online a vyprodána přibližně za čtyři hodiny. Celá kolekce bude k dispozici v červnu.

Zdroj: Profimedia, Daily mail UKDown town weekly

Reklama