clanek.jpg
Foto: Shutterstock

Paris Hilton spolu se sestrou Nicky a matkou Kathy nedávno spoluorganizovaly akci pro dětskou nemocnici. Paris si udělala čas i přesto, že ji momentálně zaměstnává plánování honosné veselky.

O ruku ji totiž v únoru požádal podnikatel Carter Reum a Paris navíc veškeré přípravy natáčí do podoby reality show Paris in Love (Zamilovaná Paris). Pro magazín Extra řekla, že prožívá nejzajímavější a nejromantičtější čas v životě. Svatby se nemůže dočkat, i když její plánování je velmi stresující. Naštěstí má velkou oporu ve svém snoubenci, který je podle Parisiných slov velmi organizovaný a zodpovědný.

Řeč se v rozhovoru pro Extra stočila i na plánování rodiny. Paris Hilton se chystá na umělé oplodnění a ráda by měla dvojčata. Pro holčičku už má dokonce vymyšlené i jméno. Prý to bude London. Dědička se vyjádřila i k tomu, jaká bude matka. „Pravděpodobně budu přísná. Děsím se toho, až za mnou moje děťátko přijde s tím, že chce na rande nebo do klubu a já řeknu, že nikam nepůjde,“ uvedla. 

Paris sice ještě není matkou, ale je tetičkou. Neteře jí podle sestry Nicky naprosto zbožňují a považují ji za velkou panenku Barbie.

Zdroje: Extratv, people

Reklama