LOS ANGELES  - Dědička hotelového impéria Paris Hiltonová (27) se poprvé ve svém životě cítí opravdu klidná a spokojená. Před třemi měsíci totiž našla lásku svého života v hudebníkovi rockové skupiny Good Charlotte, Benji Maddenovi. Věří, že nezkrotný rocker je ten pravý a touží si ho vzít.

"Benji je první muž v mém životě, u kterého jsem si stoprocentně jistá, že s ním chci strávit zbytek života. Dokonale si ve všem rozumíme a ve všem se doplňujeme," vyznala se Paris s tím, že spolu již probírali i detaily svatby.

"Chtěli bychom se vzít tak do dvou let. Představujeme si pohádkovou svatbu v bílém se spoustou hostů. Já bych na sobě ráda měla róbu od Dolce a Gabbana," prozradila dědička, která v Benjim vidí svou druhou polovinu.
"Benji je mé druhé já. Nikdy by mi neublížil. Miluje mě a ve všem mě podporuje",  rozplývala se Paris, jejíž snoubenec je dvojčetem Joela Maddena, který žije s její nejlepší kamarádkou Nicole Ritchieovou.Poznámka redakce: Foto je čistě ilustrační, se svatbou Paris nemá nic společného 


 

 

Reklama