cl.jpg
Foto: Profimedia

Lily Collins

Herečka Lily Collins se za filmového režiséra Charlieho McDowella provdala na začátku září po dvou letech vztahu. U této příležitosti oblékla překrásné svatební šaty od Ralpha Laurena. Byly celé krajkové, měly dlouhý rukáv, stojáček u krku a závoj s kapucí. Jako účes k nim zvolila uhlazený drdol.

Ariana Grande

Zpěvačka Ariana Grande uzavřela sňatek s realitním agentem Daltonem Gomezem letos v květnu. Korzetové hedvábné šaty jí na míru ušila návrhářka Vera Wang a róba byla inspirovaná minimalistickou elegancí Audrey Hepburn ve filmu Funny Face.

Paris Hilton

Jednoznačně svatbou roku byla veselka dědičky hotelového impéria. Paris Hilton si 11. 11. 2021 vzala podnikatele Cartera Reuma. A jedny svatební šaty jí rozhodně nestačily. Během třídenních oslav se několikrát převlékla. Na obřad si ovšem vzala krajkovou róbu z dílny Oscar de la Renta.

Gwen Stefani

Před oltářem stanula také zpěvačka Gwen Stefani, která se v červenci provdala za zpěváka Blakea Sheltona. Korzetové šaty s hlubokým dekoltem pocházely od Very Wang. V zájmu rebelie k nim zpěvačka neobula klasické střevíčky, ale kotníkové bílé boty na podpatku.

Lucie Plekanec Šafářová

Bývalá profesionální tenistka řekla v září své ano hokejistovi Tomáši Plekancovi, se kterým má dceru Leontýnku. Svatba se konala v Beskydech a nevěsta oblékla krajkové šaty jednoduchého střihu.

Berenika Kohoutová

Další půvabnou nevěstou byla na začátku září zpěvačka a herečka Berenika Kohoutová, která si vzala reklamního textaře Kryštofa Kubína. Tylové šaty měly tělový vršek a byly poseté puntíky. Ozdobou bylo nevěstě i tetování na bříšku.

Zdroje: People, Instyle, Vogue, Instagram