Foto: Shutterstock

Podnikatelka, zpěvačka a herečka Paris Hilton je podle všeho připravena založit rodinu s partnerem Carterem Reumem. O své budoucí plány se podělila v úterní epizodě The Trend Reporter. Odhalila také, že nepůjde o oplodnění klasické, ale umělé.

Paris si vybrala nejčastěji využívanou metodu asistované reprodukce IVF, při které je možné vybrat si, kolik vajíček má být oplodněno. Nápad jí prý vnukla kamarádka Kim Kardashian, která hotelové dědičce dříve dělala manažerku. „Jsem za tu radu hrozně vděčná, ani jsem o takové možnosti nevěděla,“ řekla v talkshow Paris a dodala „Je to těžké, ale stojí to zato. Jdeme do toho společně, je velmi důležité mít v takové situaci partnera, který při vás stojí. Cítím se jako princezna, je tak starostlivý a úžasný.“


Foto: Profimedia

Nutno podotknout, že i když se oba znají poměrně dlouhou dobu, začali spolu chodit teprve nedávno. Paris si je ale jistá, že jde o lásku na celý život a o mateřství je už definitivně rozhodnutá. V příštím roce se tak můžeme možná těšit na zprávu o oznámení těhotenství.

Reklama