Hotelová dědička Paris Hiltonová (27) dostala během své nedávné soukromé návštěvy Jižní Koreje vskutku netradiční dárek. Neznámý ctitel jí totiž přímo na ulici daroval maličké roztomilé štěňátko trpasličího špice s tím, že pro něj bude velká čest, pokud si ho Paris ponechá.

Paris, která je velkou milovnicí miniaturních psíčků, kterých vlastní na tři desítky, nemohla rozkošnému chlupatému klubíčku odolat a okamžitě se ho rozhodla adoptovat.

 Zdroj blízký dědičce hotelového impéria prozradil tisku, že pejska během návštěvy v hlavním městě Soulu nedala z ruky a odvezla si ho domů do Spojených států.

„Paris byla ze štěňátka nadšená. Je to holčička. Paris ji pojmenovala Marilyn Monroe,“ uvedl zdroj s tím, že dárek to byl vskutku nečekaný.

„Paris se procházela po Soulu, když tu vyběhl z obchodu se zvířaty neznámý muž. Podal jí psíka s tím, že je to dárek pro ni, a že pro něj bude velkou ctí, když si ho ponechá,“ dodal zdroj, který je přesvědčen, že jakmile fenečka vyroste, Paris ji věnuje někomu ze svých známých. Hiltonovou totiž zajímají výhradně štěňata

Reklama