New Yorker to není jenom móda, ale také přitažlivé vůně… Pokud hledáte inspiraci na krásné vůně, pak vám rádi představíme žhavou novinku New Yorker Woman a New Yorker Man.

 

S letošním jarem přišly v březnu do německých a rakouských parfumerií také tyto dvě nové vůně. Německá voňavkářská firma MÄURER & WIRTZ uzavřela se společností New Yorker dlouhodobou licenční smlouvu na výrobu a prodej dvojice parfémů New Yorker WOMAN a MAN a příslušných výrobků tělové kosmetiky.

 

Horní složka parfému New Yorker WOMAN je směsí divokých citrusových plodů jako bergamot, pomeranč a cedrat. Srdcem vůně je kardamon, bílé květy a tuberóza. Ve spodních tónech vynikne cedrové dřevo, santál, vanilka a pižmo, podtrhující šarm tohoto parfému.

 

New Yorker MAN zdůrazňuje individualitu horní složkou s vůní bergamotu, cedrových listů, tymiánu, šalvěje a levandule. V srdci vůně vyniká muškátový oříšek, cedrové dřevo, santál a skořice, které podtrhují dynamický životní styl mládí. Celkovou kompozici parfému zaobluje aroma kadidla, ambry, vanilky a pižma.

 

Design flakonu se vyznačuje čirým atraktivním vzhledem. Na zčásti pískovaném povrchu skleněného flakonu se střídají matné a lesklé plochy. Tomu odpovídá design ploché krabičky, jejíž zbarvení a grafika působí přitažlivě a tajemně zároveň.

 

V Německu se oba zmiňované parfémy staly prodejními hity – a také v České republice je New Yorker WOMAN a New Yorker MAN od nynějška k dostání v prodejnách v Praze a v Plzni. Od podzimu budou oba parfémy k dostání i ve vybraných drogeriích a parfumeriích.

 

Pokud budete mít štěstí, pak se zúčastněte naší soutěže ZDE, kde můžete tyto krásné vůně vyhrát!
Reklama