Před Vánoci na našich stránkách probíhalo testování parfemovaných univerzálních čisticích prostředků Sidolux. S prvními recenzemi jsme vás již seznámili ve článku Čtenářky testují Sidolux Univerzal, jaké jsou jejich recenze? Nyní přinášíme další recenze po důkladném testování od našich čtenářek.

Vlaďka M.
Výhra v testovacím projektu s přípravky Sidolux mne moc potěšila. Přiznám se, že přípravky na úklid, mýdla, krémy, všechno vybírám hodně podle vůně. Jak hodnotily ostatní testerky, hodnotím i já – vůně je opravdu velmi příjemná a intenzivní. Je krásné mít uklizený byt a cítit ještě dlouho vůni. Moje hodnocení je tedy pozitivní, nejen, že hezky vše umyje, ale i krásně voní. Testování se mi moc líbilo a ráda se zase zapojím do další akce, pokud mne vyberete! Děkuji.
5c45d78b0c418obrazek.png

Hana V.
Po použití obou produktů Sidolux mohu potvrdit, že jsou ve své kategorii to nejlepší, s čím jsem kdy pracovala. Nejenže splňují jaksi samozřejmě předpoklady svého využití, ale mají i jakýsi bonus navíc. Příjemné, nevtírající se dlouho trvající vůně. A ty dostaly moji švagrovou. Při návštěvě u mě zmerčila, začuchala a vymámila ze mě „pachatele činu“. Protože má rodinný domek, oba přípravky  došly svému dokonalého uplatnění. Po jejím zavolání, že takhle vyglancovanej a provoněnej barák ještě před Vánocemi nikdy neměla, je asi to nejlepší ocenění, které se SIDOLUXU mohlo dostat. Pomohl, udělal radost, zpříjemnil domácnost... Co chtít více?

Ludmila V.
Dobrý den, vyhrála jsem u Vás v testovací soutěži 1 ks Sidolux universal Marseiller soap a 1 ks Sidolux Universal pink cream. Vyzkoušela jsem při úklidu obě varianty. Velmi příjemně se mi uklízelo: umývala jsem okna, podlahu, lustr - prostě klasický vánoční úklid. Vše bylo perfektně umyté a naprosto příjemně vonělo a to i několik dnů. Můžu jen doporučit všem, co si budou vybírat prostředek na úklid domácnosti.

Klouzková
Sidolux mi vyhovoval, krásně voní, nezanechává šmouhy, jen to růžové balení zaujalo především mou 3letou dceru, která si myslela, že je to limonáda, tak pozor, dobře schovat před dětmi.

5c45d7dbf10c5obrazek.png
Co jsme testo
vali?

Sidolux parfemovaný univerzální čisticí prostředek na všechny omyvatelné povrchy a podlahy - obsahuje funkci Soda power, takže si poradí s většinou nečistot i mastnotou. Lze používat jako roztok s vodou pro běžné vytírání a otírání povrchů nebo jako koncentrát na silné nečistoty a mastnotu.
5c45d815d0509obrazek.png

Funkce Soda Power – aktivuje se naplno při smíchání čistícího přípravku s teplou nebo horkou vodou. Soda power v prostředku Sidolux následně změkčí vodu, díky čemuž se povrch odmastí a nečistoty se snadno odstraní. Při vytírání s mopem doporučujeme použít horkou vodu pro dokonalé očištění podlahy.

Testovali jsme dvě parfemace produktů Sidolux Universal - Pink Cream a Marseillské mýdlo

Vůně Sidoluxu Pink Cream má tyto tóny:
Svěží vůně ovoce se sladkými tóny cukrové vaty, dokonalé pohlazení sladkosti a svěžesti.
Více naleznete na Sidolux Universal Pink cream

Vůně Sidoluxu Marseillské mýdlo má tyto tóny:
Bohatá a přitom jemná vůně marseillského mýdla s lehkým nádechem heřmánku a jasmínu.
Více naleznete na Sidolux Universal Marseillské mýdlo

Oblíbenost prostředku Sidolux u spotřebitelů dokazuje fakt, že univerzální čističe z této produktové řady Sidolux Universal vyhrály první místo ve volbě spotřebitelů roku 2017.

5c050af9c36e1obrazek.png
5c45d8288dc10obrazek.png

Všechny produkty Sidolux najdete na MUJSIDOLUX.CZ

Přečtěte si také:

Reklama