Velká jarní soutěž skončila. Parfémovaná voda Balmain Extatic EdP za 1 190,- putuje do pěti měst za pěti krásnými ženami...

Parfémovanou vodu Balmain Extatic EdP získávají:

  • maksinka z Kozmice
  • Lucipírek z Třebenic
  • Lipinka z Kunčic pod Ondřejníkem
  • morgan z Děčína
  • čistič ze Ždírce nad Doubravou

Gratulujeme a posíláme do 14 dnů!


Balmain Extatic EdP – 1190 Kč

BalmainParfémová voda Extatic pro ženy je ztělesněním módní značky Balmain: sexy, půvabná a odvážná. Žena podle návrháře značky Balmain je charismatická, miluje módu a ví, jak propojit smělost s elegancí. Je jí přirozené umění flirtovat a provokovat. Motivuje ji vzrušující život bez pravidel a konvencí. Tato výbušná vůně je esencí ducha Balmain. Je povznášející a vzrušující. Prostě extatická!

VŮNĚ:

První dojem? Příval čistého světla. Extatické vzplanutí zářivé harmonie utkané z krystalické růže, hrušky nashi a vonokvětky. V srdci se rozvine smyslné aroma čokoládové višně, mini orchideje a kosatce. Okouzlující srdce zanechává stopu sexy nočního jasmínu… Důmyslnost vůně podtrhuje v základu kašmírové dřevo se sametovým nádechem kůže Barenia pro nejvyšší eleganci.
Lahodný orientální květinový výtvor parfémářky Emilie Coppermann vyjadřuje okouzlující osobnost s dotekem jakési šlechtické rockové nedbalosti.

LAHVIČKA:

Flakon je, stejně jako módní kolekce Balmain, klasický a přitom odvážný. Vytvořil jej návrhář značky Olivier Rousteing a to v dress codu značky – zlaté a černé barvě. Má strukturovanou siluetu s důrazem na ramena a je vyroben z rafinovaných materiálů. Představuje inteligentní splynutí pařížské elegance a rockového ducha s důmyslnými detaily. Vzor řetízkové látky na krabičce odkazuje na jednu z klasických bund Balmain.

 

Reklama