5ec5229492032obrazek.png
Ve čtvrté edici Burberry Her Cara Delevingne ztělesňuje životní postoj a styl dívek z Londýna. Cara, zachycená Juergen Tellerem v sérii obrazů z různých míst v Londýně, je přirozená a oživuje krásu a svobodu mlhavých romantických Londýnských dnů.

Zářivý a jiskrnný - to je hlavní linka nového Burberry Her parfému. Její vůně je ztělesněním londýnského snu. Otevírá se zralými tóny citrónu a čerstvého zázvoru - zářivých a nezapomenutelných vůní. Dále pokračuje romantickou růží a pivoňkovým srdcem.


5ec52241238fbobrazek.png

“Všechny vůně pilíře Her: Her Eau de Parfum, Her Blossom Eau de Toilette, Her Eau de Parfum Intense and Her London Dream Eau de Parfum překládají energii Londýna různými způsoby. Společné tóny jsou tvořeny v různých olfaktorických rodinách, zatímco příběh a DNA zůstávají stejné. Každá dívka si může vybrat vůni podle své nálady nebo ročního období. Her London Dream je pro spontánní a živé dívky s romantickým srdcem."
Jerome di Marino a Maria Lernout
5ec5217d40dacobrazek.png

Čichová pyramida:

Hlava: citron a zázvor
Srdce: pivoňky a růže
Základ: pižmo

Flakón je inspirován originálním vintage Burberry flakónem a je diferencován tmavší barvou. Je vytvořen z čirého skla, s jemnými křivkami, označen jemnými rytými iniciály na zlatém proužku kolem uzávěru.

Navštivte BURBERRY.COM
5ec52274162adobrazek.png

Reklama