Už za pár dní dětem skončí škola a malí i velcí školáci přinesou domů vysvědčení. To je pro děti bez ohledu na věk důležitým milníkem nejen proto, že začínají dlouho očekávané prázdniny. Vysvědčení je také výsledkem jejich celoroční práce, které si rozhodně zaslouží pozornost rodičů a třeba i nějakou odměnu. Máme pro vás skvělé tipy, jak potěšit i vašeho školáka.

Lenovo

Kromě odměny za pilnou práci je vysvědčení také vhodná příležitost k obdarování dětí novou elektronikou. Přes prázdniny bude mít totiž dítě dostatek času se s novým zařízením seznámit a vyhledat pomoc u rodičů v případě, že by narazilo na nějaký problém.

Lenovo

Poměrně častou nehodou jsou ale právě v létě tzv. utopené telefony. Stačí chvilka nepozornosti a telefon už plave v bazénu nebo třeba v umyvadle. Těžko byste ale hledali lepšího a oddanějšího společníka pro malého školáka, než je smartphone Moto G z dílny Lenovo. Tenhle telefon je totiž vodotěsný, takže pokud vám omylem spadne do vody, nic se neděje. Oklepe se a jede dál. Děti s ním navíc po prázdninách udělají ve škole spoustu parády a díky ochrannému sklu Corning Gorilla Glass ho neohrozí ani škrábance na displeji.

Lenovo

Pokud vaše dítka dostala jako odměnu za vysvědčení třeba rodinnou dovolenou, možná je čas ještě přikoupit jednu drobnost do prázdninové výbavy. Pokud se vám ježí vlasy na hlavě při představě desetihodinové cesty, sáhněte po tabletu YOGA Tab 3, se kterým bude i samotná cesta zábava. Uložte dětem pár zábavných filmů, stáhněte několik her a pro sebe přihoďte několik e-knih a než se nadějete, budete na místě určení.

Lenovo

Díky technologii AnyPen navíc vaše ratolesti nepotřebují speciální stylus, aby si mohli na tabletu kreslit nebo ho ovládat. Stačí jim jakýkoliv vodivý předmět. S 8palcovou úhlopříčkou a váhou kolem 400 gramů se vám YOGA Tab 3 vejde prakticky kamkoliv, takže další zavazadlo na cesty nebude potřeba. Tablet také vydrží až 20 hodin na jedno nabití a díky podpoře vysokorychlostního připojení LTE (4G) budete vždy online.

Více informací o produktech Lenovo najdete na stránkách www.lenovo.cz.

Reklama