Dobrý den,píšu Vám můj názor na téma dlouhý život.

Zdravá strava, zdravý životní styl. Nebo naopak hodně alkoholu a bohémství? Ani jedno,ani druhé,já jsem pro zlatou střední cestu,protože ani jedno,ani druhé podle mého není dobré. Zdá se mi jako hloupost,aby se člověk od rána "živil" jenom tím "zdravým" jídlem bez cukru a tuku,protože tělo potřebuje denní přísun tuků i cukrů.

Některé vitamíny jsou totiž rozpustné jenom v tucích(A,D,E),takže kdybychom k tomu nesnědli třeba rohlík s máslem,byly by tyto vitamíny nevyužity a to by byla škoda. Ale na druhou stranu,každý den jíst přeslazená a tučná jídla taky není to pravé. Já jsem pro zlatou střední cestu,což znamená,jíst pokud možno docelazdravě,ovoce,zeleninu,ale když dostanete na něco sladkého chuť,tak si to klidně vzít. Protože jak já říkám,radost prochází žaludkem,když je šťastný žaludek,tak i vy.

Ale nejdůležitější je pravidelně snídat !!!

Tip 1: Vstát asi tak o 20 minut dříve,opláchnout si obličej studenou vodou a nasnídat se.(nejlepší na snídani jsou buď cereálie nebo ovoce a čaj(zelený,černý,ovocný...).

Pozor!!! "Nejtučnější" potravina- šlehačka !!!
Pozor!!! Nejvíc cholesterolu obsahuje žloutek z vajíčka.

Tyto potraviny by se měli jíst co nejméně,ale vyřadit ze stravy je nemusíme,jak už jsem psala,snažit se jíst všechno a po malých dávkách.

Tip 2 na dlouhý a spokojený život: Pravidelný sex !

Doufám,že jsem Vám trochu poradila a že se vám nějaká má rada bude hodit :-).

Zdraví alminka

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Některé vaše tipy se mi do krámu opravdu hodí sml57

Piště nám svoje rady, tipy a triky pro dlouhý život na e-mailovou adresu:

redakce@zena-in.cz