Tak kdyby vás zajímalo, co se děje a bude dít v našem „rodném" Veletržním paláci (jako že to zatím vypadá, že nezajímá, což se docela divím, ale musím to vzít jako fakt), mám pro vás několik dalších informací.

Ve dvě hodiny například začne přednáška o různých způsobech, jak nosit (a nenosit) děti a jaké pomůcky používat či nepoužívat. Od šátků až po chodítka. Jak miminka správně zvedat, držet, jak s nimi cvičit.

Ve čtyři začíná přednáška Vlasty Marka Nová doba porodní (no dobře, já vím, že jste proti němu zaujaté ;-)). Bude se patrně mluvit i o Michaelu Odentovi, světoznámém francouzském porodníkovi a autorovi knížek jako Znovuzrozený porod, Všichni jsme děti vody a Láska jako věda.

V osm večer propukne promítání dokumentárního filmu o matce, která se ve 21. týdnu těhotenství dozvěděla o silném genetickém poškození svého nenarozeného dítěte a musí volit: Interrupce ano, či ne?

Kdo je spíš na praktické věci, mohla by ho zajímat módní přehlídka těhotenského oblečení, dětských botiček a kočárků (v sobotu v 11.15 a v 15.15) nebo těhotenské cvičení (sobota 18.00 ve Velké Dvoraně).

Kompletní program a veškeré informace na http://www.vystava-porod.com/index2.php.