Sladit své oblečení s přítelem, to je pro čtenářku Malinke_kote celkem přirozená věc. Úskalí je v přítelově oblibě v černé barvě, zatím co ona chodí ráda v pestrém. Ale nedávno se jí podařilo dotlačit přítele ke koupi modrých riflí!

Čtenářka Malinke_kote zaslala k dnešnímu tématu nejen povídání, ale i několik fotografií. Takhle je s přítelem sladěná...


mk

Přeji všem pěkný slunečný den,

zajímavé téma na které se dá lehce uvažovat zda ANO či NE. Já osobně nemám ráda, kdybych se oblékla s přítelem úplně stejně. Myslím tím stejné kalhoty, triko, mikinu či bundu. Ale co se týká barev tak ANO. Ze začátku jsem nosila normálně barevné oblečení, přítel ho moc nemusí a tak preferuje černou barvu. Postupem času jsem si začala kupovat černé oblečení a tak chodíme většinou oba v černém. Vyjímečně se stane, že jdeme oba v barevném.

Když by jste se podívali k přítelovi do skříně tak tam opravdu skoro nic jiného nenajdete než černou. Kalhoty pokaždé když si jde koupit hledá pouze černé, ale nedávno jsme ho dokopaly si koupit alespoň jedny normální modré rifle. Já osobně jsem nakupovací maniak a tak těch věcí mám opravdu hodně. Bílé, žluté, růžové, modré, zelené, fialové až po černé. Když jsem s přítelem vezmu si černé kalhoty, černé triko, černou mikinu či černou bundu. Jak jsem u svých rodičů tak si beru převážně barevné. Nevím jestli je to zvykem a nebo prostě pro uspokojení přítele, protože by rád, abych nosila převážně černou a ladili jsme k sobě.

mk

Zrovna nedávno jsme si oba koupili černou koženou bundu a tak když je chladno tak si jí společně vezmeme a jdeme ven. Černá se mi pomalu začíná líbit a tak vůbec nenamítám si jí na sebe vzít. Většinou to ale neřešíme zda jsme sladěny a nebo nejsme. Každý se oblékneme podle sebe ale většinou se schodneme. Převážně když jezdíme na koncerty tak si bereme oba černé oblečení, ještě aby ne :-D

Přikládám pár starších fotografií nás dvou v černém oblečení a užijte si zbytek krásného dne ať už sladěny či nesladěny.

Na první fotografii jsme zrovna na koncertech Vysmátého léta 2010, ale bohužel tady nemám černé kalhoty. Ještě nebylo koupeny.
Na druhé fotografii je rok 2009, kdy jsme znovu oba v černém a jak tak koukám tak mi příjde že i nám černá sluší oboum :-D
Na třetí fotografii sice nejsme v černém, ale přesto jsme sladěny stejnou mikinou, která má podobnou barvu i když jiný vzhled. Aby jsme kupovali oba úplně stejnou to opravdu NE.

mk

Malinke-kote

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 30. května 2012: Párové oblékání

  • šátekOblékáte se párově?
  • Souhlasí váš partner s párovým oblékáním?
  • Shodnete se v barvách a střihu oblečení?
  • Líbí se vám, když jste s partnerem v oblečení sladěná, nebo to neřešíte, či je vám to dokonce nepříjemné?

Své příspěvky na téma párového oblékání mi formou příběhů zasílejte na e-mailovou adresu redakce (viz níže). Neopomeňte uvést do předmětu mailu heslo, aby se někde nezatoulal a zašlete ho nejpozději do 30.5.2012, 15.00 hodin. Pokud chcete mít větší šanci na uveřejnění, nechť je váš příspěvek dlouhý alespoň jako tento odstavec textu. Můžete (ale nemusíte) k němu také přiložit jednu fotku, kde si myslíte, že jste nejlépe párově oblečení. Jeden z příspěvků odměním krásným dárkem, totiž nádherný letní oranžový šátek, který můžete použít nejen jako ochranu před sluníčkem, ale i jako stylové šatečky na pláž...

Reklama