Existuje pár triků, díky nimž může mít každá z nás pár optických centimetrů navíc. A to se hodí! Zejména těm, kterým příroda, co se týče výšky, příliš nenadělila. Tady je osm tipů...

Vsaďte na monochromatiku

Obléknout se do jedné barvy od hlavy až po paty, vás vždycky automaticky prodlouží. To funguje pro libovolnou barvu, ale nejlépe to platí pro starou dobrou černou. Kromě pár centimetrů do délky vám ubere pár centimetrů (nejen) v pase.
5aaa65904983cobrazek.png

Noste oblečení s vysokým pasem

Jeden z nejjednodušších způsobů, jak vypadat vyšší? Noste kalhoty nebo sukně s vysokým pasem. Tím, že „předstíráte“ vyšší pas, budou vaše nohy vypadat, že nejsou tak krátké, jak tomu ve skutečnosti je. Jednoduché a trendy!

5aaa64b874151obrazek.png

Mix délek

Kozačky nad kolena umí dělat zázraky. Zejména, když si je obujete k sukni, pod níž je schováte.
5aaa64d654ebcobrazek.png

50 odstínů tělové

Tělové odstíny jsou tím nejjednodušším způsobem, jak se opticky prodloužit. Kam tělovou barvu umístit? No přeci na nohy! Volte proto lodičky nebo páskové střevíčky v těchto odstínech. Skvělý trik!
5aaa6504251b6obrazek.png

Vsaďte na zkrácené topy

Zde je další optická iluze. Stejně jako kalhoty s vysokým pasem, které fungují tak, že vypadáte vyšší, kratší kabát umí stejné zázraky. Vzhledem k tomu, že svrchní oděvy typicky zasahují do vašeho přirozeného pasu, zvyšování lemu trochu pomůže k tomu, že získáte pár centimetrů k dobru.
A to se vyplatí.

5aaa651f78323obrazek.png

Čím menší kabelka, tím lepší

Obrovská kabelka vám moc nepomůže a zbytečně se za ní schováte. A proto ji raději nechte doma a vyměňte ji za maličkou kabelku přes rameno nebo do ruky.
5aaa6549958e5obrazek.png

Svislé pruhy jsou výhra

Horizontální pruhy jsou nadčasová klasika, ale ty svislé jsou kouzelné. Pokud proužky zvolíte ve vrchní části outfitu, vytvoříte tak perfektní iluzi delších končetin.
5aaa655aa882dobrazek.png

Noste kalhoty ve zkrácené délce

Kalhoty v 7/8 délce jsou pro optické prodloužení skvělá volba. Nejen, že budete o kousek vyšší, ale navíc jsou holé kotníky pořádně sexy!
5aaa6573005c3obrazek.png

Také si přečtěte:

Reklama