Čtenářka Miuka nám k tématu napsala, že s několika celebritami osobně kamarádí a chodí s nimi na pivo. Z pochopitelných důvodů nenapsala o jaké celebrity se jedná:) Děkujeme za příspěvek a přejeme krásný den!


 

Já mám to štěstí, že nemusím o kávě s „celebritami“ snít, občas si s nimi totiž někam vyrazím. Není to vlastně káva, ale spíš pivo (i když v mém případě abstinenta čaj nebo nějaké nealko). Pár jich totiž znám a dá se říci, že jsme i kamarádi.

Nezlobte se na mě, ale jmenovat je nebudu, jsou to opravdu známí lidé, kteří něco umí, né ty rádoby celebrity, ze kterých to dělá bulvár. A jak se mi to povedlo? Omylem jsem se seznámila s kamarádem jednoho známého muže, ten zas zná a spolupracuje s dalšími známými lidmi a tak se to na sebe nějak nabalovalo, navíc jsem přece jenom lehce zapamatovatelná figurka a už to bylo. Pak ty dotyčné lidi okouzlíte (haha), vyměníte si telefonní čísla a je hotovo.

Dřív, když jsem bydlela v Praze, bylo setkávání snadnější a častější, teď už je to horší. Navíc tito lidé bývají často zaneprázdněni, takže to řešíme tak, že když někde poblíž mají koncert nebo hrají divadlo, ozvu se a setkáme se po vystoupení. Zabijí se dvě mouchy jednou ranou, občas se přece jenom jen tak i v té Praze sejdeme. Akorát jediné, o co člověk přijde, je takové to kouzlo, že se setkává s někým slavným. Už je nemusím po očku sledovat a rozmýšlet se, zda je oslovit kvůli podpisu nebo společné fotce. A když jsme u toho – nedělá mi problém někoho oslovit, zda by se se mnou třeba vyfotil, i když zrovna nepatří do okruhu mých známých. Samozřejmě beru ohled na rozpoložení toho dotyčného, nemusím otravovat za každou cenu.

Česká republika je stejně celkem malá, takže si myslím, že není problém si občas s někým slavným popovídat nebo ho potkat, navíc jsou to taky jen lidé. Ano, k některým se člověk nedostane, ale to se dá přežít. To už jsou takové hvězdy jako pan Gott nebo třeba Helena Vondráčková a ti jsou ode mě stejně tak věkově vzdáleni, že bychom asi neměli moc společných témat hovoru. A těch běžných obecných otázek o své kariéře mají určitě beztak už plné zuby. Dřív jsem sledovala různé pořady o celebritách, ale dnes už mě to absolutně nebaví, většinou je to o jedněch a těch samých pořád dokola. Takže dámy – myslím, že nic není nemožné a třeba si se svou vysněnou osobou na tu kávu někdy zajdete J Jen se tomu musí občas dopomoci.

miuka

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou

Téma dnešního dne: Jakou celebritu obdivujete?

  • S jakou známou osobností byste šla na kafe?
  • Sledujete rybníček českého showbyznysu?
  • Která celebrita je vám sympatická?
  • A která celebrita vám leze na nervy?
  • Chodíte kvůli svému idolu do divadla?
  • Jste fanoušek třeba Karla Gotta, Heleny Vondráčkové?
  • Co si myslíte o našich umělcích?
  • Zdál se vám o někom slavném sen?
  • Troufnete si sami od sebe celebritu oslovit a požádat ji o podpis?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. A teď slibovaná cena pro vás. Máme v redakci horkou novinku, olejovou barvu na vlasy Prodigy 5 od L´Oréal! Můžete si vybrat ze tří odstínů - pro blond, zrzavé nebo hnědé vlasy. Připište proto do e-mailu na jeho závěr, která ze tří barev by se vám hodila. A až jednu z vás v závěru dne vyberu, pošlu jí barvu podle jejího přání. A jako bonus - stylové náušnice od Avonu, se kterými na jaře zazáříte! A to už stojí za tu námahu nad klávesnicí, co říkáte?

kosm

Další příspěvky už neposílejte! Děkujeme!

Reklama