Tento milý vzkaz zaslala k dnešnímu tématu čtenářka Monkee. A přidala k němu i pěknou vzkazovou historku, kterou nedávno prožila se synem...

Když se vzkaz nedostane včas do správných rukou, může to způsobit třeba fatální nevyspání... více v příspěvku čtenářky Monkee...


Papírkové AHOJ všem!
Papírky na lednici, na stole v kuchyni, na psacím v obýváku. Ne, v ložnici je nemáme. Ale přes jejich spolehlivost se tu a tam stane, že nezafungují. Proč? Jeden malý příklad z poslední doby:
Synek přijel domů, zaúkoloval matičku několika požadavky a odsvištěl na turnaj. Dušoval se, balíc s sebou spacák, že domů dorazí následující den někdy k večeru.
Matička po ránu vstala a popadla ji hrabací a uklízecí mánie. Když se nabažila, pobrala z úložných prostor vyhrabané textílie a s patřičným elánem rozrazila dveře do synova pokoje, aby je tam uložila. A ejhle, co se nestalo - s „brzkou“ ranní hodinou (cca 8.30) objevila v pokojíku do té doby blaženě spícího potomka. Ten, totálně vyděšen a neschopen přemýšlení, nebyl štond dát jedinou rozumnou odpověď na nerozumnou otázku: Ty jsi už doma? Borásek.
Turnaj zapíchl kolem třetí, po čtvrté dorazil domů, napsal matičce lísteček, aby ho nebudila před obědem (že ho spolehlivě probudí hlad), a, uloživ lístek v kuchyni pěkně na oči, odebral se snít své růžové sny. No a matička do kuchyně jako na potvoru dorazila až poté, co vyhrabala požadované propriety a s víkendovým elánem je odklidila právě k těm synovým běžícím snům.

Posílám písemné pozdravení při příležitosti přesné poloviny pracovního pětidní. Pište papírky, prožijte působivé příběhy prosté průšvihů.

Monkee

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 22.1.2013: Lístečkové vzkazy

  • Necháváte si vzkazy na lístcích?
  • Zažila jste takový způsob komunikace?
  • Jaký nejzajímavější či nejvtipnější vzkaz jste takto dostala?
  • Myslíte, že mobily vytlačily „lístečkování“?

Své příspěvky k tomuto tématu zasílejte na e-amilovou adresu redakce (viz níže), a to nejpozději 22.1.2013 do 14.30 hodin. Příspěvky ať jsou dlouhé alespoň jako tento odstavec textu, tedy pokud chcete mít šanci na získání pěkného dárku, který dostane jedna z přispěvatelek. Tím dárkem je tentokrát bonboniéra Milka tender Wishes a stylový diář na letošní rok od Albi.

milka a diář

Reklama