Další čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu dorazil od Renaty. Na tatínka štěstí neměla, zato manžel se jí „povedl“. Zda při výběru srovnávala, nevíme, ale rozhodně hledala a našla někoho diametrálně odlišného od otce...

V příspěvku čtenářky Renaty si můžete přečíst, co prožívá žena, která si nejprve projde deziluzí mužství a pak se najde člověk, který jí potvrdí, že chlapi nejsou jenom podrazáci...


Dobrý den, milá redakce!
Trak já mám naprosto jasno. Protože můj papínek se moc nevyvedl - alkoholik, který nás opustil a nechal mamku se dvěma dětmi splácet jeho dluhy ¬- jednoznačně a na plné čáře vede můj manžílek.
Už jsme svoji pět let a já „pořád čekám“, kdy že má přijít ta fáze zevšednění, kdy skončí bláznivá zamilovanost a vztah se přesouvá spíše do roviny hlubokého přátelství s benefity.
Svého muže totiž naprosto nepokrytě obdivuji a zbožňuji. Je to skvělý kamarád, posluchač, pomocník, spolubojovník, spolupracovník, milenec a v neposlední řadě i rodič, protože se nám před půl rokem narodil vymodlený syn.
Jsem tak strašně šťatsná, že náš Daneček má tek skvělého taťku, kterého já nikdy neměla... Občas mám pocit, že jsem až podezřele šťatsná, protože mám všechno, o čem jsem vždy snila - báječnou rodinu a plnou náruč lásky.
Moc bych přála všem ženám, aby si také mohly prožít své vlastní sny, je to totiž nádhera!!!

Hezkou dovolenou všem, kdo se na ni chystají,
přeje Renata

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne 13. 7. 2012: Je váš partner podobný vašemu otci?

Srovnejte v příspěvku k dnešnímu tématu svého otce a partnera. Zajímá mě, zda si vybíráte muže tak...

  • ... aby byl podobný vašemu otci,
  • ... aby se od vašeho otce co nejvíc lišil,
  • nebo do výběru vzor otce vědomě vůbec nezatahujete.

Své příspěvky mi posílejte do redakční e-mailové schránky (viz níže) nejpozději v pátek 13. 7. 2012 do 15.00 hodin. Jeden z příspěvků, který bude dlouhý alespoň jako tento odstavec a bude mít štěstí při losování, odměním (nebo lépe, jeho autorku odměním) sprchovým gelem AVON senses FOR MEN a balzámem po holení AVON PERFECT STRENGHT - taktéž FOR MEN. Dárkem můžete potěšit buď otce, nebo partnera.

A ještě upozorňuji, že nejde jen o vzhled chlapa, ale i o povahu.

avonavon

Reklama