Zdravim všechny ženy-in,

No trapasy se mně stávají docela často, a tak jsem pak docela ráda, když se to stane i někomu jinému.
Jednou jsem byla s mamkou u lékaře a při zpáteční cestě mamka škobrtla (akorát nám pěkně pršelo), ani nevím, jak se jí to povedlo, neb tam byla rovinka. Asi to měly na svědomí pantofle, a jak zakopla, tak jí vyletěla jedna pantofle a ke smůle mamky jí spadnula mezi zábradlí a přimo do řeky. No, kdyby se chtěl člověk takhle trefit, tak se mu to určitě nepovede. No nejprve jsme koukaly jako opařené dolů z mostu a pak jsem se musela samo sebou začít chechtat, protože v naší rodině to je snad samozřejmé, že se nikdy nestane nic normálního.
No samo sebou se kolemdoucí zastavili a čekali, co budeme dělat. Jenže mamka to vyřešila po svém, chvilku koukala do řeky a pak řekla, že tam teda nepoleze, a švihla tam i druhou botu:o) Kolemdoucí paní si asi myslela, že se mamka zbláznila. Je fakt, že se mamka tomu taky smála, ale až do chvíle, kdy si uvědomila, že musí ještě do práce, je úřední den a ona musí jít s těma špinavejma nohama na Okresním úřadě do třetího patra a ještě vyřizovat žádosti.
Když nás viděla ochranka na okrese, tak mu mamka musela vysvětlit, co se stalo. Měla pěkně nohy od bahna, a to se mu nelíbilo, protože dělala pěkný čurbes, jak šla po schodech. No od té doby má v práci náhradní boty:o), ale zatím je ještě nepotřebovala:o)
No a já musela mazat domů pro jiné boty, aby nemusela jít domu bosa.

Martina C


Milá Martino C,

jak tak koukám, tak já sama jsem nositelem snad všech druhů trapasů, které na Ženu-in dnes dorazily. Podobná věc se mi stala ne s botou, ale s kloboukem. Měla jsem takový modrý apartní slamák a na mostě ho chytil vítr a a frrrr, rovnou do řeky. Chvíli se ještě udržel na hladině, ale pak se jak děravá kocábka poroučel pod vodu. Jen jsem bezmocně a vzteky bez sebe přihlížela.

Reklama