Více než kdy dříve pociťují dnešní spotřebitelé skutečnou touhu spojit svět přírody s jejich každodenním životem. Zároveň též prahnou po všech technických a vědeckých vymoženostech, které 21. století nabízí. Výzvou pro kosmetický průmysl je najít způsob, jak nejlépe skloubit biologii a technologii, aby vznikly výrobky inspirované přírodou, vylepšené vědou a zároveň nabízející vysokou kvalitu a výkon. Značka Pantene Pro-V disponuje odbornými znalostmi, aby tyto cíle dokázala splnit, a představuje proto novou výrobkovou řadu Pantene Nature Fusion pro jemné a slabé vlasy.

pantenol

Profesionální a prémiové značky výrobků péče o vlasy stavějí na v současnosti populárním „bio trendu" a přinášejí novou vlnu inovací. Přírodní složky v kombinaci s pokročilými technologiemi pomáhají zajistit výrazně lepší výsledky v oblasti péče o vlasy. Pantene Pro-V rozšiřuje tento trend tím, že se snaží poskytnout sofistikované výrobky, které jsou dostupné všem. Nature Fusion je první průlomová kolekce od Pantene, která kombinuje technologii Pro-V Science s účinky tradiční rostliny kasie (Cassia) - dobře známé v čínské a indické medicíně a respektované botaniky a lékaři západní medicíny. Vědci značky P&G rozpoznali jedinečné blahodárné účinky této rostliny a vytvořili řadu Pantene Nature Fusion, která nastavuje vysokou laťku v kategorii péči o vlasy. Je to první kolekce výrobků, která úspěšně využívá Cassia Complex a dosahuje vynikajících výsledků v oblastech hebkosti, lesku a především viditelné pevnosti1 vlasů.

Objev Cassia Complex

Prostřednictvým pokročilých vědeckých dovedností a poznatků byli vědci značky Pantene schopni rozpoznat nový potenciál, ukrytý ve starověké a uctívané rostlině kasii. Odkryli tajemství této nadčasové rostliny a vyvinuli novou výkonnou technologii v péči o vlasy. Odhalení skryté botanické síly starobylé rostliny prostřednictvím vědecké inovace se pro výzkumné pracovníky stalo klíčem k vytvoření unikátní řady výrobků, které přinášejí odpověď na přání dnešních spotřebitelů.

Při extrahování polymeru kasie zevnitř semene používají vědci značky Pantene patentovaný odborný proces, známý jako kvarternizace. Touto metodou přeměňují specifické vlastnosti molekulární struktury kasie tak, aby byly účinné při péči o vlasy. Přidáním amino skupin k přírodnímu polymeru transformuje kvarternizační proces molekuly kasie na velmi hustě nabitý kationtový polymer, který má schopnost přilnout k vlasům a předvést své kouzlo.

Intenzivní vyživující vlastnosti Cassia Complexu, obsaženém v šamponu Nature Fusion, pomáhají zachovat a chránit lesk vlasů. Zároveň také do hloubky vyživují třením poškozenou pokožku. Výsledkem jsou přirozeně a zdravě vypadající vlasy a oslnivý lesk. Řada výrobků Pantene Pro-V Nature Fusion je obzvláště účinná pro jemné nebo slabé vlasy, neboť pomáhá obnovovat vlasy od kořínků až ke konečkům a zlepšuje jejich hebkost i lesk, čímž potvrzuje příslib Pantene učinit vlasy viditelně pevnějšími1.

Kolekce Nature Fusion obsahuje vysoce účinný šampon, balzám, intenzivní vyživující masku na vlasy a posilující sérum. Všechny výrobky obsahují svěží rostlinné vonné látky, které byly pečlivě vybrány a vzájemně sladěny.

Doporučená maloobchodní cena šamponu a balzámu činí 75,90 Kč. Intenzivní vyživující maska a posilující sérum stojí 129 Kč.

1 proti poškození při česání, úpravě vlasů a chemickému nebo mechanickému poškození
2 pro hebkost a lesk

Reklama