Muži jsou intelektuální a racionální tvorové. Není se proto čemu divit, že v minulosti navštěvovali kadeřníka sotva jednou za rok. Střih musel být hlavně praktický a to stačilo. Naštěstí pro nás, ta doba je již dávno pryč. Pánské střihy jsou dnes velkým tématem a muži jsou prostě styloví, jako nikdy předtím.

pánské střihy

Muži věnují v současnosti svému účesu mnohem více pozornosti. Jen několik hvězd a modelů experimentuje se svým stylem a barvou vlasů tak často jako Jared Leto, ale přesto občas čerstvý vítr přinese změnu i na světová přehlídková mola a červené koberce. Zatímco Johny Depp má rád své vlasy trochu delší a větrem rozcuchané, Jude Law a George Clooney dávají přednost krátkým sestřihům. Pokud jde o styl, na mezinárodních přehlídkových molech se jednotného názoru nedočkáme - krátké, uhlazené a nagelované, grunge nebo rozcuchané, to vše je k vidění. Muži prostě nosí, co se jim líbí. Vše je dovoleno! Hlavní je, že jsou vlasy dobře udržované a k tomu vypadají stylově. Která hvězda se svým účesem dostane váš hlas? Dejte nám vědět!

Chcete vyhrát balíčky s přípravky taft? Zapojte se do ankety a zároveň odpovězte na naší soutěžní otázku: Který z herců v anketě zůstává věrný svým vlnám a šedinám, které si češe ležérně z čela? Odpověď najdete, když si prolistujete fotografie vybraných herců v anketě na

Soutěž najdete na našich stránkách zde

Zdroj textu:
Stránky http://www.schwarzkopf.cz/skcz/cz/home.html, se kterými Žena-in spolupracuje

Reklama