Rok 2017 bude přát novému pojetí pánských střihů a celkově i vlasovému stylingu u mužů. Kadeřnice Anna Vejvodová z Hair studio Honza Kořínek vytvořila nadčasovou kolekci Element, ve které se promítá místo, kde se fotila – Londýn. „Londýn mě pohltil a vybízel k tomu, abych se odvázala a vytvořila tyto modely. Některé účesy jsou možná až lehce ulítlé nebo crazy,“ popisuje svou práci Anna, která na kolekci pracovala pod patronátem svého mentora kadeřníka Honzy Kořínka.

dlouhe vlasty

„Anna je silou součástí našeho týmu a jsem rád, že můžeme dát příležitost mladým talentům tvořit a vyniknout. Naše kadeřnictví nestojí jen na mé osobě, chceme ukázat, že vymýšlet a tvořit u nás umí i mé kolegyně,“ říká oblíbený a uznávaný kadeřník Honza Kořínek.

cb

Kolekce Element je věnována mužům s delšími vlasy, kteří chtějí zaujmout. Zachycuje nejen nedbalou eleganci, šmrnc, ale i londýnskou rozevlátost, nespoutanost a kreativitu mladých Londýňanů, kteří nemají v módě zábrany a o svoje vlasy se naučili starat. „Chtěla jsem ukázat i vlasový styling, který je uvolněný, běžně nositelný a přirozený. V dnešní době jsou delší vlasy u mužů hodně populární,“ vysvětluje Anna Vejvodová. Přiznává, že se nechala u této kolekce inspirovat i dámskými účesy. „Česala jsem a snažila se ukázat možnosti úprav dlouhých vlasů. A to ať už v podobě různých messy drdolů, culíků, volně rozpuštěných vlasů nebo dokonce i copů, které jsou spíše ozdobou žen a momentálně hodně trendy právě i pro pány,“ dodává kadeřnice.

culiky

cl

cop na stranu

copicek

HONZA KOŘÍNEK, kadeřník, majitel HAIR STUDIO HONZA KOŘÍNEK A WEDDING AGENCY HONZA KOŘÍNEK

Za poslední tři roky se zařadil mezi českou kadeřnickou elitu. Jeho obliba i popularita jeho kadeřnictví stále roste. Hair studio Honza Kořínek patří k vyhledávaným místům. Honzu Kořínka nejlépe vystihují slova  - profesionalita, lidskost, empatie a píle.  V roce 2016 portfolio služeb rozšířil o svatební agenturu Wedding agency Honza Kořínek. Podrobnosti o Honzovi, jeho týmu, práci ale i dalších projektech najdete na www.honzakorinek.cz.

ANNA VEJVODOVÁ. kadeřnice

Anna pracuje v Hair studio Honza Kořínek od jara 2016 a mezi její silné stránky patří pánské účesy. Ráda se zdokonaluje a ráda zkouší nové techniky. Skvěle pracuje nejen nůžkami, ale strojkem dokáže vykouzlit i různé ornamenty. Řídí se tím, že zákazník je vždy na prvním místě. Kromě pánského se samozřejmě věnuje i dámským střihům a probarvování vlasů.

HAIR: Anna Vejvodová, HAIR SUPERVISION: Honza Kořínek, MODEL: Robert Kotzzur, MAKE-UP: Klaudie Havlová, PHOTO: Hair studio Honza Kořínek/Petr Kozlík, STYLING: Jan Čtvrtečka/Alžběta Pěkná, PRODUCTION: Jan Čtvrtečka

Reklama