Příspěvek čtenářky Vodfon mě skutečně pobavil. A co k němu dodat, snad jen okřídlené: Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až...


Hezký kalhotkový den!

Když slyším dnešní téma, velice mě láká psát. Můj muž dámské prádlo kupuje velice rád, nějaké zábrany nemá. Klidně si s prodavačkou o krajkových kalhotkách, nebo podprsence pokecá.

Má úchylku na dámské tanga. Marně mu vysvětluji, že se v tom nedá chodit. Stejně mi je při další příležitosti koupí. Vánoce, narozeniny, prostě kdy je možnost, tak je mám, a to už trvá 10 let. Mám skříň narvanou tímhle nenositelným zbožím! Kupuje si to pro své potěšení, pro mé trápení. Nechodím v tom, ale on rozšiřuje svou sbírku dál. Ani na hadr to nejde vzít, jak je to maličké. Čím míň látky, tím dražší kalhotky. Moje kalhotky musí být sexy, ale musí mít zadek.

Letos o Vánocích jsem vymyslela pro něj velké překvapení! Koupila jsem pánské tanga. Ale ten boj, než jsem je sehnala. Styděla jsem se je koupit. Vietnamců jsem se ptala, jestli mají pánské tanga, něco drmolil: „Neložumim podívám." Donesl, sice pánské, ale boty. Ještě mi chtěl udělat zimní cenu.

Tak jsem přešla na poslední způsob, internetový obchod. Tam jsem skvěle nakoupila a bez svědků.

Přišly toužebně očekávané Vánoce. Mezi jinými dárky, dostal tři proutěné koše. Taková sada pozasrkávaná v sobě. V prvním a v druhém neměl nic. Až v tom třetím, nejmenším co asi bylo? Tři kusy pánských tang.

Nevěděl, jestli se má smát, nebo brečet. Nakonec jsme se řechtali všichni. Byl donucen se do toho obléknout. To jsem se zas řechtala já. Doufám, že se poučil a v životě mi tohle sexy zboží nekoupí. Bylo 8. března a dostala jsem kytici růží, ne tanga.

Vodfon

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne

Pište mi vy vaše historky se spodním prádlem, nemusí být s douškou erotiky - určitě se vám stalo třeba něco komického. Posílejte i fotky vašeho oblíbeného prádla. Diskutujte pod novinkami nad tím, jaké prádlo považujete za skvělé a jaké byste na sebe nikdy nevzala.

A chcete-li vyhrát, ale nemáte zrovna psací slinu, odpovězte na dnešní jednoduchou otázku!

VYHRÁT DNES MŮŽETE LUXUSNÍ CENY V CELKOVÉ HODNOTĚ 3.150 KORUN!

Reklama