pushup

Ne, nevidíte špatně. Pochopitelně, že se pánská push-upka netýká horní poloviny těla, ale jak možná správně tušíte, té dolní. O trenýrkách s pytlíkem na pytlíka (více jsme psali ZDE), prudérnější dámy nechť prominou, jsme si vyslechli jenom samou chválu, ale znáte to, vlastní zkušenost je vlastní zkušenost. Tedy abych byla přesnější, zkušenost našich mužských kolegů a protějšků.

Teorie je jedna věc a praxe druhá. Řekli jsme si, že je otestujeme. Byly jsme zvědavé, jak trenýrky fungují, jestli jsou opravdu tak pohodlné, co na ně říkaly partnerky a vůbec, jak se v pánské push-upce muž vůbec cítí.

Když jsme trenýrky viděli poprvé, zkoumali jsme především jejich vnitřek. Mužská část redakce se k nim stavěla nedůvěřivě a potutelně se uculovala. „A jak se to obléká? A jak moc mám tu šňůrku utáhnout? To je divný,“ komentovali a koukali do trenclí jako husy do flašky.

No jo, v rámci experimentu se uvolili, že trenýrky vyzkouší, a své poznatky nám podrobně popíší. Tak zde máte jejich názory:

Jakub

K úkolu jsem přistoupil zodpovědně. Šortky mají údajně bránit pocení důležitých mužských orgánů. Je to pravda, penis zůstal celý den příjemně nezpocen a varlata jakbysmet, ale skutečně jsem se zpotil, když jsem si je oblékal – takový hlavolam už jsem dlouho neřešil. Přesto se podařilo. Utáhl jsem provázek, avšak záhy ho zase trochu povolil – škrcení mi přišlo nepříjemné. Na pocit odstávajícího přirození jsem si zvykl rychle.

Během dne se však ukázaly dva zásadní problémy. Výrobce příliš nedořešil, že pánové chodí na malou a hlavolam v ukládání svého nádobíčka do určeného místa tedy musí řešit docela často (i když je to možná otázka praxe).

frigo

Nejhorší problém byl potom s erekcí. Teď si nedělám legraci. Výrobce pravděpodobně tušil, že muži mají několikrát denně samovolnou erekci, a došlo mu, že tam, kde normální spodní prádlo poskytuje decentní prostor, je již obsazeno kapsičkou. Proto problém řešil značně elastickou přední částí, což má ale za následek, že jindy nenápadná erekce se stala naopak velice nápadnou. Projít tedy v těchto šortkách okolo sexy krásky v minisukni znamená, že vám penis vystřelí raketově vpřed a o trapas je postaráno. Kalhoty to moc nevyřeší – vypadá to dost blbě i v přiléhavých džínách.

Ivoš

Trenýrky jsem měl na sobě asi 5 minut a byl jsem rád, že jsem je sundal. Podle mého názoru se penis sešněrovaný ve speciálním prostoru našitém v trenýrkách nosit moc nedá. Je to hrozně nepříjemné a tlačí to.

Jak se v takovém prádle chodí na toaletu? Když si představím, že ho musím vždy vybalit a znovu pracně urovnat a zatáhnout do gumičky, je to směšné. Možná by se hodily pro pány se supermalou výbavou, tam by fixací a utažením penisu v sáčku mohly vyvolat dojem, že byla příroda o něco štědřejší.

Pavel

Trenky jsou z příjemného materiálu, nicméně to nezachrání celkový pocit. Asi každý chlap řekne, že není nad to, když může zvlášť v posledních horkých dnech mužství volně plandat. Svázání do uzlíčku uvnitř trenek tak není nic příjemného, i když šňůrku necháte povolenou. Navíc musíte moc přemýšlet, jak to do kapsičky vůbec všechno umístit.

Možná je to jen o zvyku, já ale nadšený nebyl. Chápu, že v severských zemích je spodní prádlo hitem, pro udržení tepla za dlouhých zimních večerů je ideální.

Ale přesto malý tip – pokud u nás na koupalištích zaměníte plavky za zmíněné trenky (vypadají skoro stejně), o pozornost bude zaručeně postaráno. Kapsička s výbavou totiž vytvaruje jen těžko uvěřitelnou bouli... :) Připadá mi, že vynálezcem kapsičkového prádla je žena pro potěchu (pokud se to tak dá ještě říct) oka.

Takže shrnuto a podtrženo

Prvotní nedůvěra k novému typu pánského prádla se ukázala jako opodstatněná. Všichni tři testovači se ale vzácně shodli v jednom. Pánské trenýrky s kapsičkou mají opravdu výrazný push-up efekt, shromáždí, pozvednou a zvýrazní mužskou chloubu, což jistě ocení pánové s menším přirozením.

Ilustrační foto: Frigo

Co si o těchto trenýrkách myslíte? Máte pocit, že jsou naši muži se svými kamarády příliš zhýčkaní, nebo by si zvykli?