Včera jsme vám slíbili, že vám podrobněji představíme přehlídku pánské módy, která proběhla v úterý večer v bubenečské čističce. A svoje sliby plníme.

Za akcí stála módní designérka Iška Fišárková, která jako jedna z mála českých návrhářek vytváří i originální módu pro muže. Právě pánským společenským oblekům byla věnována i její nejnovější přehlídka Čistému vše čisté. „Přehlídku inspirovala krása čističky, šarm ostrých hochů a říz podsvětí,“ nechala se slyšet návrhářka. Choreografie show pro celkem šest modelů a tanečníků se tentokrát ujal Jan Kodet, baletní mistr z Národního divadla Praha.  

Přehlídku naplnily přírodní a high-tech materiály, prvky společenské a sportovní, adrenalin a mužná něha. Dvě party různě oblečených manekýnů v čele s choreografem a tanečníkem Janem Kodetem předvedli performanci, při které vznikaly různé varianty modelů přímo během produkce. Pánové si mezi sebou za pochodu měnili různé svršky a vše pasovalo ke všemu. Tohle mě osobně hodně zaujalo.  

Společenské kalhoty, saka a bundy doplnily noblesní vesty, nechyběly ani návrhářčiny slavné pánské košile. „Líbí se mi, že je jiná než ostatní a že její móda muže povzbuzuje, aby se v oblékání nebáli,“ uvedl o Išce Fišárkové host přehlídky Josef Karas, který byl nedávno v soutěži Mr. World vyhlášen druhým nejkrásnějším mužem světa.

A co jsem viděla já? Viděla jsem muže, kteří byli opravdu muži, nikoli ženami v plochém podání. Viděla jsem poněkud svéráznou a pro mě dosud neznámou choreografii. A viděla jsem modely, které bych je stěží dokázala zařadit do nějaké již známé škatulky. Musela jsem si vytvořit novou, něco na pomezí hip-hopu, outdooru a luxusní elegance.

Obrázek si raději udělejte sami.

Přehlídku provázela zajímavá choreografie, Některé prvky byly celkem krkolomné…

prehlildkaprehlidka

prehlidka

Občas ostří hoši přestali být ostrými

prehlidkaprehlidka

Ale seklo jim to všem!

prehlidka

prehlidkapřehlídka

prehlidkaprehlidka

prehlidka

prehlidka

Tenhle pohled byl stejně nejlepší :)

prehlidka

A nakonec přišly košile, designérka Iška Fišárková a ovace

prehlidka

Všechny fotky z přehlídky si můžete prohlédnout TADY.

S Iškou se chystáme udělat rozhovor. Chcete se na něm podílet? Máte možnost. Více čtěte ZDE.

Líbí se vám tyto modely?