Je krásná, je sexy, má drive a k tomu půvabný a sametový hlas. To je talentovaná zpěvačka z Mostu, kterou známe pod uměleckým jménem Kamila Hübsch.

Svou vizáží a uměleckými fotkami rozproudí krev v žilách nejednoho muže. Tato roztomilá dívenka dává všem jasně najevo, že rozhodně ví, co chce a k dosažení svého cíle se nebojí použít jakékoliv ženské zbraně. Posuďte sami, jak se vám nový český hudební sexsymbol líbí.

kh

kh

Zrzavou barvou vlasů může Kamila mnohým lidem připomínat její pěveckou kolegyni Debbi. Je to snad předem vymyšlený tah, či snad nyní pánové více holdují právě zrzečkám?

„Donedávna jsem byla blondýnka, nápad zkusit zrzku přišel zcela náhodou a spontánně, prostě fakt úplně klasický nápad. Nejdřív jsem z toho měla obavy - jestli mám, nemám, je to velká změna, jestli se to povede. Musím ale přiznat, že ohlasy jsou zatím jen pozitivní,“ svěřila se nám Kamila, která právě připravuje své debutové album, na kterém bude spolupracovat i Boris Carloff.

Nejen svůj nový účes nám zpěvačka Kamila Hübsch předvádí ve svém nejnovějším a zároveň nejodvážnějším videoklipu k písni Život až zítra: http://www.youtube.com/watch?v=S8nao-e0SGY.

Videoklip je prošpikovaný odvážnými scénami, sexy křivkami a flirtujícími pohledy, což pánskému publiku vadit rozhodně nebude. Podle slov zpěvačky se klip točil přímo v její ložnici. Na své si ovšem přijdou i milovníci pop-rockové hudby 80. a 90. let, jejímž proudem je hudební tvorba Kamily nejvíce ovlivněna a objevuje se i v repertoáru při živých koncertech. Pro ty z vás, které tato nadějná zpěvačka uchvátila, máme ještě jednu dobrou zprávu. Kamila vystupuje na koncertech se svou kapelou a to ne ledajakou, jejími členy jsou samé sličné děvy. Vidět ji můžete například na letním Sázavafestu či v rockovém klubu Death Magnetic.

kh

(red)

Reklama