To je správná výzva pro muže, co? Čtenářka Iveta oceňuje, že jí partner pomáhá, ten bývalý to nedělal.

Moc děkuju za příspěvek, Iveto, to je pravda, pomoc určitě oceníme.


Můj bývalý partner nedokázal ani vyhodit odpadky, které byly připraveny mezi dveřmi, aby o ně „zakopl“, až půjde a vzal je. Víte co dělal? Překročil je a šel dál. I když jsem odmítala odpadky vyhazovat a nechala je doma 14 dní, ani smrad ho nedonutil ty odpadky vzít a hned u vchodu u baráku vyhodit do popelnice.

Proto je pro mě udivení, co vše dělá můj partner. Jsem za to moc ráda, šťastná. Bez řečí a proseb vezme vysavač a vysaje celý byt, umyje záchod, jen vytírání ho nebaví a nejde mu :-).

Když vařím celé dopoledne o víkendu, tak proč by mi nepomohl alespoň takhle? Oceňuju to, vždy složím velké díky (bez toho by se ti naši chlapy neobešli). I když musí mít na práci doma náladu, někdy mu musím o umytí nádobí říct, dělá jak kdyby ho neviděl, ale i tak jsem ráda za každou pomoc. Chodíme oba do práce, tak proč bych měla doma vše zastávat jen já? Ale raději to nezakřiknout, jak dlouho mu to vydrží... Jsem zvyklá si všechno dělat sama (i když mě to štve), protože nikdo mi nikdy nepomáhal a nebo poslouchat k tomu řeči... a stejně si to udělat pak sama? To je lepší, že je aspoň klid.

Takže pánové, pomozte nám občas doma, uvidíte, že se vám umíme i dobře zavděčit :-)

Iveta

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A co vy, milé ženy-in? Jak jste na tom? Napište mi, budu se těšit.

Téma dnešního dne zní: S čím vám doma pomáhá partner?

Pište, jedna z vás může opět vyhrát. A co? Tentokrát pomocníky do kuchyně a koupelny Max San: odmašťovač do kuchyně a tekutý čistící prostředek s dezinfekčním účinkem. A k tomu ještě antiperspirant Dove pure. Pište dnes do 14.30 hodin. Těším se na vaše příspěvky.

  • Adresa: redakce@zena-in.cz
  • Heslo: POMOC DOMA

pomoc

Reklama