Knížku PÁNOVÉ, BUĎTE ŠIK! (PRŮVODCE ELEGANCÍ PRO MUŽE) od Corinne Lechevalierové slavnostně pokřtil elegán na slovo vzatý – Marek Vašut! Křest proběhl v pražské restauraci CopaCabana 6. října 2005

 

 

O knize

Tento dokonalý a vtipný průvodce světem pánské módy je určen mužům všeho věku, kteří se chtějí líbit. A také ženám, aby věděly, co se pro jejich muže hodí.

 

Pár slov o autorce…

Corinne Lechevalierová je posedlá elegancí. Pronásleduje všechny nedostatky našeho vzhledu, aby odhalila to, co je pro nás nejlepší. Již napsala průvodce elegancí pro ženy.

Je také zakladatelkou jednoho z nejvýznamnějších evropských poradních středisek pro tvorbu image.

 

 

Specifikace: rozměr 140×230 mm, vázaná na kroužkové vazbě v pevných deskách, 190 stran, cena 299,-

 

O čem tato kniha je?

Náš malý průvodce vás vezme za ruku a bezpečně provede úskalími výběru nejlepšího oblečení. Pomůže vám poznat, jaký jste typ, které barvy vám sluší, co lze a co nelze zkombinovat. Poučíte se i o druzích látek, o obuvi a o doplňcích.

 

A aby to byla opravdová zábava, knížka s dělenými stranami vám umožní přikládat k sobě obrázky jednotlivých součástí oblečení a hledat ty nejúžasnější kombinace. Potom už zbývá jen vyrazit do obchodů a stát se skutečnými svůdnými světáky.

 

 

  

Muž se v této knize dozví spoustu užitečných věcí!

 

* Jaký je typ a jaký se pro něj tedy hodí druh oblečení a doplňků

* Podrobnosti o jednotlivých druzích oblečení, jejich kombinování, užití, barvy a materiály, výhody a nevýhody

* Jak si vybrat obuv (na základě materiálu, barvy, typu), samozřejmě i s ponožkami

* Vše o materiálech - porovnání, druhy, barvy, upotřebení, výhody a nevýhody

* Vše o barvách - vhodnost jednotlivých barev oblečení v závislosti s typem osobnosti, barvou očí a vlasů, ale také druhy rozdělení a pojmenování jednotlivých barev

* Vše o doplňcích - kravaty, jak je vybrat a uvázat, motýlky, manžetové knoflíčky, pásky, peněženky, šály a šle (jak je správně vybrat a kombinovat mezi sebou i s ostatním oblečením)

* Na závěr si díky rozděleným stránkám může zkusit sestavit oblek, který se k němu nejvíce hodí. :-)

 

 

 

 

Krátká ukázka z knihy

 

OD JANOVA KE KENZOVI - Z HISTORIE DŽÍN LEVIS

 

Oděv zatížený symboly… Už je to dávno, co se pracovní modráky se zatvrdlými skvrnami, lehce ušpiněné, vytvořené Levim Straussem z janovského plátna, které jim dalo jméno, levné, dostupné po celém americkém kontinentu, zkrátka džíny, staly oděvem pracujících. Po válce zvítězily na celé čáře - mládež nosí džíny na protest, jako vzdor a nesouhlas se starší generací. Džíny jako symbol jsou tady! Hned nato se derou do Evropy, kde svým siřičitým americkým odérem rovněž uchvacují mládež: po námořnictvu, žvýkačce a džípech, po Elvisovi, Beatles a kečupu. Měšťanstvo je adoptuje - ale pomalu a ne všechny a ne pro každou příležitost: na víkend, na dovolenou…

Zpočátku se k džínům nosilo jen levné triko nebo svetr. Později, pod vlivem Andyho Warhola a jeho přítele Freda Huguese, doplnily džíny blejzry v barvě námořnické modři, elegantní košile dobré značky a kravaty…

 

 

Nakladatelství Metafora www.metafora.cz

 

 

CHIVAS REGAL & PÁNOVÉ, BUĎTE ŠIK!

 

 

CHIVAS REGAL = luxusní whisky s největší skotskou tradicí. Vyrábí se v palírně Strathiasla, nejstarší fungující palírně Skotské vysočiny.

 

PÁNOVÉ, BUĎTE ŠIK = dokonalý a vtipný průvodce světem pánské módy, určený mužům všeho věku, kteří se chtějí líbit.

 

Knížka Pánové, buďte šik Vám pomůže s výběrem obleku, který se k Vám nejvíce hodí a ve kterém se budete cítit i vypadat dobře a elegantně. Zapůsobíte tak svým charisma například nejen na obchodní partnery při skleničce luxusní dvanáctileté whisky Chivas Regal ve vašem oblíbeném podniku, ale také na vaše okolí.

 

Život je o pocitech a prožitcích. Vychutnejte si kvalitní whisky Chivas Regal a užijte si pocit elegance a dokonalosti.


Reklama