Další čtenářský příspěvek k dnešnímu tématu přišel od Boženy a Jakuba. Téma zní: Co nosíte k vodě...


Zdravím celou redakci ŽI a samozřejmě čtenářky!

Posílám pár fotek z letošní dovolené na Slovensku v termálech. Na první jsem já se svým 3 letým synkem a moc mi plavky vidět nejsou. Nicméně to co vidět už není, tak je celé černé, už bez vzoru. Jsou prosté, obyčejné, ale já jsem s nimi spokojená.

Božena a Jakub

No a na druhé fotce je můj syn Jakoubek a ten má taky obyčejné plavky, ale slušivé.

B a J

Ale s čím se s Vámi chci podělit, tak to je pár, který jsem viděla na vlastní oči a mrzí mě, že jsem v tu chvíli neměla u sebe foťák, protože to by jste se pokochali. I když těžko říct, v jakém slova smyslu. Byl tam mladý manželský pár s dvěma dětmi. Ale pán i paní byli korpuletnějších rozměrů. Což je bez komentáře, každý jsme nějaký, ale to co měli na sobě?! Absolutně bez sebekritiky. Pán, aby trošku to převyslé bříško schoval, tak dal část do plavek, které měl ve stylu trenek téměř ke kolenům a tak to vypadalo ještě hůř, než kdyby to nechal všechno venku. Což by se ještě docela dalo, ale ta paní, to jsem byla tak šokovaná, že jak je to neslušné, tak jsem se po ní několikrát otáčela, nevěřila jsem vlastním očím. Paní měla dvoudílné plavky, copak vršek normál, klasické trojúhelníky. Bříško neschovávala, což jsem na jednu stranu obdivovala, ale ten spodek plavek. Copak kdyby měla tanga, ale ani to ne. Paní měla jen takové ty šňůrky, co nic neschovají. Na její postavě to byla „katastrofa". No očividně se nestyděla ani za svou postavu, ani za to jak v tom vypadala. Nemám nic proti tomu, co kdo si nosí, co kdo si obleče, ale kousek sebekritiky by tomu páru neuškodilo. Ale jak říkám, nehaním je, ať si každý nosí, co chce.

No, to je zhruba odpovězeno na první 4 otázky. Co se mi líbí a nelíbí na něm, na mě, prostě musí to trošku vypadat a né jak do cirkusu. A co si ještě nosím k vodě? Samozřejmě opalovací krémy, osušky, ale taky kapesník, malýmu věci na plavání a dovádění ve vodě a taky něco na čtení, ale povětšinou dobře odhadnu, že se ke čtení stejně nedostanu. Nicméně stejně si to sebou beru. Taky malýmu klobouk, župan, a nějaké hračky na písek, se kterými si může hrát i ve vodě. To je asi tak vše.

Tak všem přeju hezký den. S pozdravem,
Božena a Jakub

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co nosíte k vodě

Posílejte mi dnes (středa 28. července) své fotky toho, co nosíte k vodě. A k nim i krátké popisky, proč se vám zrovna tohle odění líbí či nelíbí.

Užší témata jsou...

  • Co se mi líbí na něm.
  • Co se mi na chlapech u vody nelíbí.
  • Co se mi líbí na mě.
  • Co se mi na ženách u vody nelíbí.
  • Co nosím k vodě kromě plavek.

Téma by se mohlo zdát jen pro odvážné, ale pokud dostatek odvahy nenajdete, pošlete třeba jen fotky konkrétních kousků, není nutné oblékat si je.

Na vaše příspěvky se těším v redakční poště...

A co můžete za svůj příspěvek získat?
Tentokrát tu mám připravené ceny dvě! Opalovací krém GARNIER AMBRE SOLAIRE s UV 30 a k němu krásnou rtěnku ColorTrend. Jako další cenu pro vás mám stylový červený šátek a opalovací olej GARNIER AMBRE SOLAIRE.

Reklama