Scott Eastwood, Brooklyn Beckham či Vladimír Polívka, to je jen malý výčet mužů, kteří se mohou pyšnit tím, že mají slavné otce. Kromě výhody prominentního jména mají i štěstí v tom, že to jsou většinou fešáci. Podívejte se na ně a řekněte, kterému byste během chvilky podlehla?

schwarzenegger
Foto: Profimedia.cz

  • Patrick je nejstarší ze tří synů akčního hrdiny Arnolda Schwarzeneggera. Patrick se příliš nepotatil, tedy, co se postavy týče. To ale příliš nevadí. I tak si totiž díky známému jménu užívá velkého zájmu žen, především v řadách amerických krásek. Dala byste si od mladého „Švarcíka“ říct? Nebo raději byste sáhla po otci?

estwood
Foto: Profimedia.cz

  • Scott Eastwood je synem, jak už tušíte, herce a režiséra Clinta Eastwood. Scott je velmi nadaným hercem. Ve svých 31 letech má za sebou již několik velkých filmových rolí. Zprvu používal matčino příjmení Reeves, jelikož už jeden herec se stejným jménem existuje. Později objevil sílu zvučného jména Eastwood, ke kterému se již pyšně hlásí.

Beckham
Foto: Profimedia.cz

  • Nejstarší ze čtyř děti, Brooklyn Beckham, patří mezi tu nejlepší partii na světě. Není se ani čemu divit. Je to pohledný chlapec z velmi movité rodiny. Díky prominentnímu jménu se z něj stává i velmi úspěšný model. Navíc, mít za tchána takového krasavce jako je David Beckham, by byla vážně paráda.

douglas
Foto: Profimedia.cz

  • Ta podoba Camerona Douglase s jeho otcem je neuvěřitelná, že? Potetovaný chlapík je ale pěkné kvítko. V roce 2010 byl odsouzen za distribuci heroinu. Pět let mu ovšem bylo nejspíš málo. Dostal další tři roky, že prodával drogy i ve věznici. Za dobré chování byl ovšem propuštěn a nyní si užívá svobody.

synové

polívka
Foto: Profimedia.cz

  • I v českém rybníčku nalezneme pár fešáků, kteří by stáli za hřích. Třeba takový David Kraus, Karel Heřmánek ml. nebo Vladimír Polívka. Máme ovšem smůlu. Všichni tito pánové jsou ale zadaní, bohužel.

Reklama