Čtenářka Pálivka také věří v sílu hvězd. Setkala se s paní, která se ve svých předpovědích nemýlila. Bohužel už je po smrti.

Dobré ráno,

horoskopy, které jsou uváděny v různých novinách a časopisech, to si myslím, že je podvod.Sice si je přečtu a pousměji se nad nimi. Ale věřím, že jsme součástí vesmíru a že nás určitě ovlivňují planety a něco nám přinesly do vínku.

Sama jsem kdysi dávno navštívila pani, která sestavovala horoskopy dle dutumu narození. A musím říci, že jeji předpovědi se vždy splnily. Návštěva u ní byla vždy tak na 2-3 hodiny, vždy tam byla přítomna i kočka a atmosféra u ní byla až tajemná. Odcházela jsem od ní s plánkem planet a různých výpočtů a číslic, kterým jsem vůbec nerozuměla. Ale byly to její výpočty pro vznik horoskopu. Bylo to zajímavé, až napínavé povídání. To co věštila se vždy splnilo téměř do puntíku. Nezapomenu na to, když jsem tam byla s kamarádkou, která se tomu, co jí předpověděla, smála. Během několika let se její předpověď plnila a často si pak na ni vzpomněla. Bohužel tato pani už nežije. Je to škoda, určitě bych ji ještě jednou navštívila. Už nikdy jsem se nesetkala s někým takovým. Sama mi říkala, že předpověděla okupaci roku 1968, že psala i prezidentovi, ale nikdo jí nevěřil. Nevím, jestli existují ještě nějací lidé, kteří mají tuto schopnost, ale věřím, že každý člověk může přijímat z vesmíru nějakou energii, někdo více, někdo méně. A tato pani byla vyjímečná. Moc na ni vzpomínám.

Hezký den všem přeje Pálivka

Pozn. red.: text nebyl redakčně upraven.


Díky Pálivko za Váš příspěvek k dnešnímu tématu dne. Asi mi nebudete věřit, ale já Vám rozumím a chápu Vás. Mně už také předpověděli finanční ztrátu a že jednou změním práci apod. Ale to přicházelo spolu se životem. Paradoxní je, že si pamatujeme ty věci, které byly předpověděny a splnily se, a ne ty, které se nenaplnily.

  • Asi nás to ještě čeká, že …
  • Do mého života má přijít nová žena, a pokud si správně pamatuju, budu mít ještě nějaké děti…
  • Chudák moje Klárka…
  • A hlavně co já s tím, když mi to hvězdy předpověděly.

Dnes si povídáte v denní editaci se skeptikem o horoskopech. O tom, co vám dávají, berou, nebo čím vás štvou.

Odměnou pro jednu z vás za zajímavý příspěvek bude šiška uheráku. Ale abyste měla šanci, musíte mi poslat na níže uvedený e-mail svůj příspěvek. Tak splnil se vám někdy nějaký horoskop? Nebo ne?

redakce@zena-in.cz


Dnešní soutěž:

22. Jak se nazývá lovec eskymáckého původu žijící v Grónsku?

A kdo napíše správnou odpověď pod diskusi, dostane zákaz diskusí na týden…

Pravidla naleznete zde: PRAVIDLA SOUTĚŽE

Reklama