Již v dávných dobách si všechny holčičky na světě rády hrály s panenkami. A nejinak je tomu i dnes. Každá malá dívenka se ráda promění v maminku a svou panenku hýčká, koupe, obléká, krmí či přebaluje.

Ty starší mají na své panenky již poněkud vyšší nároky a rády si s panenkami hrají na velké slečny. Právě pro ně připravila firma FAMOSA nové panenky Nancy Tops.

Jsou to 4 kamarádky, které jsou určeny nejen na hraní, ale každá má též svůj specifický účel. Tyto panenky jsou určeny pro dívenky ve věku od 6 do 10 let.

Každá z nich má řadu doplňků na různé činnosti například na výrobu šperků a ozdob, na úpravu účesů či make-upu. Všechna příslušenství může holčička používat nejen pro panenky, ale i pro sebe. Tyto panenky jsou tedy určeny dívenkám, které se chtějí se svojí panenkou pořádně vyřádit.

No řekněte sami – která holčička tajně nepokukuje po maminčině kosmetické taštičce a občas z ní něco na vlastní kůži nevyzkouší? S panenkami Nancy Tops si může hrát podle libosti a pořádně popustit uzdu své fantazii. Stačí jen vybrat si tu pravou.

Panenka Carol se bude hodit budoucí kosmetičce. Součástí jejího vybavení je rozsáhlý make-up, a tak si majitelka této panenky může do libosti zkoušet různé líčení, kombinace očních stínů atd.

Panenka Diana je jako stvořená pro malé kadeřnice. Každá z nás určitě své panenky ráda česala a výbava, která patří k příslušenství této panenky, uspokojí určitě každou dívku. Česat, natáčet či vytvářet roztodivné účesy podle vlastní představivosti je pro budoucí kadeřnici zcela jistě tím pravým potěšením.

S panenkou Nancy si na své přijdou holčičky, které mají šikovné ručičky a rády něco vyrábějí a tvoří. Ve výbavě najdou dostatek materiálu k tvorbě šperků a doplňků. Díky nim si dívenky mohou rozvíjet svou kreativitu a nápaditost.

Děvčátka, které rády šijí a rády se parádí a oblékají, jistě uvítají panenku Noru. S ní si mohou zahrát na módní návrhářky a vymýšlet roztodivné modely.

Pro holčičky, které preferují starostlivou péči o malá miminka, jsou vhodné panenky Nenuco. Na výběr je též několik druhů.

Panenka Nenuco s postýlkou se pro svou malou maminku stane skutečným a opravdovým miminkem. Součástí jejího vybavení je kromě postýlky a příslušenství k přebalování a panenku lze převlékat do oblečků ze sady Nenuco, které se dají k sadě dokoupit.
Navíc tato panenka ovládá i řadu projevů, kterými disponují živá miminka. Umí pít, slintá – dělá bubliny, čůrá a může se i koupat. Při „krmení“ z lahvičky udělá panenka při stisknutí levé ručičky bublinu, a tím vzbudí dojem skutečného pití.
Při stisknutí bříška se panenka zase vyčůrá a malá maminka ji hned poté může starostlivě přebalit či rovnou vykoupat.

Panenka Nenuco se židličkou umí rovněž pít a čůrat a součástí jejího vybavení je i jídelní příslušenství. I tuto panenku je možné koupat a převlékat, zvlášť, když se během „krmení“ ušpiní.

Panenka Nenuco s vaničkou Při zakoupení této sestavy si holčičky osvojí péči o hygienu.
Součástí je nejen panenka, která umí vše od pití, čůrání či slintání, ale i vanička a příslušenství ke koupání.

Tak co říkáte? Uděláte svým dcerkám, neteřím či vnučkám radost a nadělíte jim pod vánoční stromeček některou z výše uvedených panenek Nancy Tops či Nenuco? Pokud se rozhodnete, že ano, budete svědky obrovské radosti a štěstí. A především o tom přece Vánoce jsou. Rozzářené dětské oči jsou přece nade všechny světýlka a svíčky.

Krásné Vánoce vám přeje FAMOSA.  

Více se dozvíte na www.globalex.cz