Exklusivně v obchodech Bambule, Sparkys a HM Studio si můžete nyní koupit krásné a oblíbené panenky Baby Alive od společnosti Hasbro, které se vrací na trh. Naše čtenářky je navíc nyní testují, tak se můžete těšit na recenze, které již brzy vydáme v rubrice Testy!

blobid0.jpg

Jaké panenky testujeme?

Baby Alive PANENKA S MIXÉREM, s blond a tmavými vlásky
Panenka s mixérem nabízí dětem nový zábavný způsob, jak se starat o svou panenku. Panenka pije vodu a jí speciálně pro ni připravené jídlo. Stačí v mixéru (součástí balení) smíchat brokolicový nebo hruškový prášek s vodou a ihned je na světě skvělé jídlo pro vaši panenku. Otáčejte rukojetí a mixér vše spolehlivě promíchá. Nezapomeňte pak panenku nakrmit po lžičkách a dát jí napít z lahvičky. Když se panenka pokaká, je čas vyměnit plínku. V balení je panenka s odnímatelným oblečením, mixér, lžíce, lahvička, dva sáčky s jídlem, 2 plenky a hřebínek.

Baby Alive NAROZENINOVÁ BLONĎATÁ PANENKA

Oslavte s roztomilou blonďatou panenkou narozeniny! Pošlete pozvánky, zabalte dárek a připravte si dortík na večírek. Panenku v párty šatech můžete ozdobit korunkou a dát jí do ruky dárek nebo dortík. Dokonce s trochou pomoci můžete sfouknout speciální svíčku na dortíku. V balení panenka v párty šatech, korunka, 2 pozvánky, dortíček a odnímatelnou polevou, dárková krabička s medvídkem.

Tyto panenky určitě udělají vašim dětem radost.

baby.jpg

Naše články