Jedná se o soubor několika tematických doplňků, ze kterých si holčičky mohou sestavit celou koupelnu, která pak bude jako ta skutečná. Všechny doplňky jsou funkční a navrženy do nejmenších detailů – sprchový kout s tekoucí vodou, vana s funkční sprchou, umyvadlo se zvuky čištění zubů nebo toaleta se zvuky spláchnutí.

BABY born® Sprchový kout
V tomto skvělém sprchovém koutu si budou všechny panenky sprchování náramně užívat. Výška hlavice se dá pohodlně nastavit, a tak se BABY born® i její starší sestřička pod sprchu krásně vejdou. Když otočíte tlačítkem s medvídkem Brunem, ze sprchy se spustí nádherný deštík – spousty a spousty kapiček vody. Ve spodní části sprchového koutu je totiž zásobník na vodu. Uvnitř sprchového koutu je připraven držáček, který panenkám pomůže při sprchování pohodlně stát. Po sprše už stačí panenku rychle usušit ručníkem, který je součástí balení, obléct ji a může si se svou malou maminkou zase hrát.
Velikost sprchového koutu: 29 x 27,5 x 44/56 cm

Více inspirace najdete ZDE

 
BABY born® Interaktivní vana s funkcí pěny
Koupání v růžové vaně BABY born® tak baví, že dostat ji z vany ven je téměř nemožné. Na sprše najdete dvě pumpovací tlačítka. Jedním se ovládá sprchová hlavice, ze které po stlačení tlačítka teče voda. Druhé dětem pomůže vytvořit ve vaně hory a hory pěny.  Na dně vany jsou schovaná barevná světélka, která pěnu krásně prosvítí a pěna pak vypadá, jako by měla spoustu různých barev. Společnost při koupání bude panenkám dělat malá gumová kačenka. Vana také přehrává různé legrační zvuky.
Velikost vany: 38,5 x 26 x 34 cm


BABY born® Zábavná toaleta
Trénování na nočník s novou toaletou zní jako super zábava. Růžový „trůn“ pro BABY born® s vesele barevným prkénkem nikdo nepřehlédne. Když si panenka sedne na toaletu, zazní melodie. A když má hotovo, je odměněna aplausem. Stisknete-li několikrát sedátko, uslyšíte pšouk a smích nebo zvuky čůrání, aplaus a smích. Stisknutím splachovacího tlačítka se aktivují zvuky spláchnutí. Prostě legrace!
Velikost toalety: 16 x 21,5 x 12,5 cm


BABY born® Umyvadlo
A nakonec v koupelně samozřejmě nesmí chybět umyvadlo se zrcadlem. Když ho zajistíte špuntem ve tvaru kačenky, můžete jej pak naplnit vodou. Stačí jen několikrát stlačit kohoutek a umyvadlo je hned plné vody. Velké zrcadlo je ozdobeno barevnými světly. Umyvadlu nechybí ani legrační zvuky. Zvedněte kelímek a uslyšíte zvuk čištění zubů.
Velikost umyvadla: 22,5 x 14,5 x 38 cm


 
Více informací o panenkách BABY born® najdete na www.baby-born.cz.
 

Reklama