Pojďme se podívat, co na ní malé maminky tak baví, že se v jejich přízni drží tolik let. Baby Annabell® je totiž jako opravdové miminko. Má životní funkce a roztomilý výraz ve tváři. Reaguje na doteky, roní skutečné slzy a má ráda svou lahvičku a dudlík. Maminky panenek ve věku od tří do osmi let najdou ve světě Baby Annabell® vše, co miminko potřebuje. Od dudlíku po jídelní židličku, od dupaček až po třpytivé luxusní šatičky. Úchvatná kolekce oblečků je pečlivě navržena opravdovými módními návrháři a vysoce kvalitní doplňky v jemných pastelových odstínech mají okouzlující design. A jaké jsou ty nejoblíbenější doplňky, díky kterým malé maminky hra s Baby Annabell® nikdy neomrzí?
5c13c62200a2fobrazek.png

Baby Annabell® Zábavná toaleta
Baby Annabell® se teprve učí používat toaletu. Její růžový „trůn“ jí v tom skvěle pomáhá. Průsvitné víko i sedátko toalety zdobí oblíbené ovečky Baby Annabell®. Trénování Baby Annabell® opravdu baví, uslyšíte sami. Když panenku na toaletu posadíte, uslyšíte zvuky čůrání. Hotovo? Tak teď hezky spláchnout. Když stisknete tlačítko poprvé, uslyšíte zvuky splachování. Když ho stisknete podruhé, uslyšíte, jak se Baby Annabell® spokojeně směje. Součástí jsou i legrační samolepky, díky kterým může každá malá maminka toaletu své panenky originálně ozdobit.
5c13c637455ecobrazek.png

Baby Annabell® Jídelní židlička s uchycením na stůl
Přímo v centru dění, ne někde stranou. I když má Baby Annabell® pořád nejradši pití ze své lahvičky a teprve se pomalu učí jíst, i tak chce sedět s ostatními u stolu. Díky pohodlné židličce s uchycením na stůl se může zúčastnit každého jídla. Jednoduše sedačku zašroubujte ke stolu a „Dobrou chuť!“ Židlička je ozdobena bílými puntíky a obrázky oveček. Je krásně měkká a přitom stabilní. Židličku můžete samozřejmě používat i na hraní. Na integrovaném stolečku je spousta místa na hračky pro Baby Annabell®.
5c13c65074582obrazek.png

Baby Annabell® Souprava na chladné dny
Dokonce i lední medvědi a tučňáci v zoo budou obdivovat tenhle skvělý outfit. V chladnějších dnech si Baby Annabell® oblíbila své růžové dupačky s šedo-bílým norským vzorem. Dupačky krásně ladí s čepičkou ve stejném designu. Čepička je ozdobena mašličkou a přívěskem ovečky. A nezapomeňme na stylový kabátek s ozdobným růžovým kožíškem a měkké botičky, díky kterým budou nožky Baby Annabell® vždy krásně v teple.
5c13c67325244obrazek.png

Více informací najdete na www.baby-annabell.cz

5c13c6d63c38aobrazek.png

Reklama