Elegance okořeněná špetkou extravagance, přesně tak by se dal popsat outfit, ve kterém vyrazila nestárnoucí Sharon Stone. Sexy hvězda filmu Základní instinkt ukázala, že ani na prahu šedesátky se nemusíte bát popustit uzdu fantazii. Inspirujte se a oblékněte se jako ona.

sharon stone

Sharon Stone je ženou, ze které bychom si měly vzít příklad. I přesto, že už jí dávno není dvacet, umí se na poli módy pohybovat. O tom svědčí její outfit, ve kterém vyrazila nakupovat v Beverly Hills.

Zvířecí potisk je jedním ze stylistických oříšků. Zkombinovat tento prvek je velmi náročné a musíte mít cit, abyste v tomto kousku působila jako dáma, a ne jako ta, co nabízí prodlouženou jízdu na kačerech. (Jak kombinovat tyto vzory se dočtete již v pátek!) Sharon doplnila top elegantní černou sukní s vysokým pasem v midi délce a na nohy obula lodičky na vysokém podpatku s rafinovaným zavazováním kolem kotníků. Zvláště zajímavým prvkem je turbanová čelenka, které se v posledních sezónách stává oblíbeným doplňkem.

faf
Foto: Profimedia

Sharonina módní variace působí jako celek velmi líbivě a především žensky. Všechny kousky pospolu skvěle korespondují a dají vyniknout jejím perfektním křivkám. Je příjemné vidět, že i ženy, kterým už není „náct“, to s módou umí. Palec nahoru pro blonďatou ikonu.

topshoptopshop
Z kolekce: Topshop

new yorkerzoot
New Yorker, 499 Kč/ www.zoot.cz, 829 Kč

Nenechte si ujít:

ca
C&A, 325 Kč

sd
Z kolekce: Asos.com

ba´ta
Baťa, 999 Kč

swarovskibata
Swarovski, 8990 Kč/ www.tamsin.cz, 1525 Kč

Čtěte také:

Reklama