Ke špatným vlastnostem se neradi přiznáváme, ale dnes můžeme. Se těmi svými se nám svěřila čtenářka s nickem Ivbara a my jí moc děkujeme

Dnešní téma je pro mne něco jako Pandořina skříňka. Nikdo si své  špatné vlastnosti rád nepřizná. Já jich mám asi dost. Pamatuji, že kdysi mi kámoška  řekla, že se na mně daj sázet  brambory, ale dodala, že se  nesmí kopnout moc hluboko. Jsem totiž opravdu vzteklá, hodně  vydržím, ale když mi dojde trpělivost, je konec vysílání.

To je asi moje nejhorší vlastnost, kterou po mně bohužel zdědily I moje 3 dětičky. Jinak nějaká ta upovídanost, kdy jsem schopná  přesvědčovat někdy v zájmu dobré věci málem do padnutí nebo vymluvit díru do hlavy. Ale to mám pod  kontrolou.

Pak občasná pohodlnost a asi by se ještě našla jistě nějaká, o které nechci  raději nic  vědět. Všecky moje chybičky má  nejlíp zmapované moje  dcera, která  o nich se mnou v zájmu dobré věci občas  špičkuje. Zatím bez vážné újmy..:))  Můj miláček   s tímto  příspěvkem souhlasí a směje se, co jsem na sebe zase vykecala...

Ivbara

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Otevřete také svoji Pandořinu skříňku, milé ženy-in? Vaše upřímnost se vyplatí, protože už za chvíli budeme losovat první příspěvek, který odměníme kosmetickým dárkem.

Pište na: redakce@zena-in.cz

 

Reklama