Svátek zamilovaných přichází, a jako každý rok bude plný vyznání lásky a náklonnosti. V tento den se romantická nálada nenápadně line ulicemi a my přemýšlíme, čím potěšíme naše milované a čím potěší oni nás. Ke svatému Valentýnu jistě neodmyslitelně patří květiny a malé dárečky, ovšem lze dát i něco vzácnějšího. Můžete darovat úsměv, pohlazení, polibek, ale také neopakovatelný moment lásky zachycený v některém ze šperků PANDORA. Právě PANDORA chce prožít Valentýna spolu s vámi, proto pro vás připravila speciální valentýnský dáreček.

pandora

Šperky PANDORA v sobě snoubí nápaditý design, obdivuhodnou práci klenotnických mistrů, lesk 14k zlata a sterlingového stříbra*. Jsou inspirovány ženským půvabem a svou originalitou podtrhují magičnost vašeho já. Tím nejemotivnějším prvkem z pokladnice tohoto ráje šperků je však myšlenka náramku plného těch nejkrásnějších okamžiků vašeho života. Vy jste tím, kdo jednotlivé střípky příběhů (přívěsky) vybírá a tvoří tak svůj náramek - náramek plný vaší jedinečnosti. Jeho kouzlo spočívá ve schopnosti zachytit momenty, které se zapsaly do vašeho života. Jediný pohled na přívěsek, do kterého vtisknete takovýto okamžik, vás k němu přenese a umožní vám jej znovu prožít, protože některé okamžiky stojí za to si připomínat. I romantická atmosféra Valentýna tak může být promítnuta v náramku PANDORA na vaší ruce. Bude tak připomínkou jemnosti a mrazení lásky, kterému se nejde ubránit.

Líbí se vám?

Šperky PANDORA vás jednoduše nadchnou. Vybírat můžete z více než 600 přívěsků, které zavěsíte na svůj náramek nebo věnujete někomu blízkému. Která z vás by odolala, když dostane krásný, ojedinělý šperk?

Dárek k Valentýnu!

pandoraPANDORA prožívá svátek lásky spolu s vámi, připravila pro všechny zamilované, ale třeba i pro ty, kteří po lásce zatím jen touží, speciální překvapení. Při koupi šperků nad 1 850 Kč získáte jako dárek okouzlující valentýnský přívěsek zdarma.A vybírat je opravdu z čeho. PANDORA vás kromě emotivních náramků uchvátí i poutavými náušnicemi, skvostnými prstýnky, pohádkovými náhrdelníky či elegantními hodinkami. Přidejte si je do vašeho seznamu přání a sdílejte jej se svými blízkými.

* Sterlingové stříbro obsahuje 92,5 % kovu a jeho ryzost dosahuje hodnot 925/1000.

PANDORA není jenom šperkem. Je momentem, nezapomenutelným momentem, který vám přinesl život. A z těchto momentů ukrytých v přívěscích píše PANDORA váš jedinečný příběh. Šperky PANDORA jsou radostí, která maluje obrázek vás samé a připomíná chvíle, které vykouzlí na vašich rtech úsměv. Šperky PANDORA v sobě promítají vaši neopakovatelnou osobitost, vaše já. Jsou blyštivým kouzlem nezapomenutelných momentů vašeho života.

Kde si můžete šperky PANDORA koupit?

pandora

Inspiraci najdete na webových stránkách www.pandora.net a ve značkovém obchodě PANDORA v OC Chodov. Dále se ze šperků PANDORA můžete těšit v sítích obchodů CORIAL, SOFIA, ZLATÁ KORUNA, HALADA CITY, HALADA, POLICE, Jobing, GOHEMIAN JEWELRY, ZLATNICTVÍ VALENTINA, HALADA, MIЯROR.

Přesný seznam prodejních míst je též k dispozici na www.pandora.net. Těšíme se na Vás i na www.facebook.com/pandorajewelry.

pandora