Zajímavý názor nám napsala čtenářka Tana M. Podle ní má nový prezident vertigo. Víte, co to je?

Našla jsem si na internetu, že je to závrať, motolice. Kdoví, třeba má pravdu?


Dobrý den, milé ženy in.cz

Pár slov k prezidentování.

O politiku a tedy i prezidenta se nezajímám. Volit jsem byla a pro mojí rodinu byl kandidát na prezidenta pan Karel S.

O Václavu Klausovi si myslím nejen já, ale i 2/3 lidí ve společnosti, že tou slavnou amnestií to zcela pohnojil. Vyvolal nové vášně nenávisti. K osobě pana Klause...., vyvolal řadu křivd, naštval mnoho tisíc obyčejných lidí. Prohlásit, že lidé, kteří vložili peníze do H systému si mohou za to sami, je docela velká facka všem poškozeným. Tak stručně.. „Vy blbečkové neměli jste naletět podvodníkům a měli jste lépe ochránit své investice“. O tunelářích s kreditem 1 miliardy raději nepíšu.

O Zemamovi si myslím své... Každopádně, divím se že důchodce z Vysočiny bude zastávat úřad prezidenta. Zeman pořád padá.. na schodech, na rovince, na chodníku. No prostě má „vertigo“ a to je z lékařského hlediska dost závažná diagnóza. Nejen pro neurologa, ale taky pro internistu a ORL lékaře.

Divím se, že si člověk v jeho věku neužívá pohody důchodu, přírody, klidného stáří, krásného nafukovacího člunu. Teď bude mít za zadkem všude samé novináře, které z celé duše nenávidí, neudělá krok, aby gorily nehlídaly jeho vertigo. A hlavně ztratí svobodu, kterou tolik miluje. „Když objímám stromy na Vysočině cítím se nejšťastnější,“ prohlásil pan Zeman. To mu opravdu věřím.

Ochranka bude prohlížet i každý strom ke kterému se prezident jen přiblíží. Teď bude prezidentovat, všude mu budou nalévat alkohol a on sám ví, co to pro něho znamená. Ale je to jeho volba.

Když jedu ráno do práce vidím na Pražském okruhu stále Zemanovy bilboardy, kde pan Zeman hlásí: „Budu sloužit vám všem.“ Již teď se na to těším. Jen z toho důvodu, že když požádám manžela, aby mi sloužil alespoň o víkendu, hodně se kroutí, vymlouvá na bolesti zad a podobně.

Hezký den

Tana M

Pozn. red.: Text neprošel redakční korekturou.

A co vy, milé čtenářky, zajímáte se o prezidenty?

Tématem dne je: Prezident.

  • Zajímáte se o politiku, a tedy i o prezidenta?
  • Byly jste volit prezidenta?
  • Co si myslíte o Václavu Klausovi a Miloši Zemanovi?
  • Máte nějaké zajímavé zážitky, příběhy, zkušenosti... s prezidenty?
  • Zajímají vás prezidenti v historii naší země?

To vše a ještě mnohem víc budeme probírat. Už jste četly nový článek o našem prvním prezidentovi T. G. Masarykovi, který by dnes slavil narozeniny? A soutěžíte o Masarykovu výzvu?

A kromě toho jako vždy jedna ze čtenářek získá za svůj příspěvek úžasnou knihu A. Indridasona: Propasti. Je to další ze severských detektivek, máte se na co těšit. Příspěvky posílejte dnes 7. 3. nejpozději do 14.30 hodin na e-mailovou adresu níže. Ještě upozornění - pokud byste poslala fotku, musí jít (kvůli autorským právům) o vaši fotku a jejím zasláním dáváte redakci souhlas k jejímu bezplatnému uveřejnění v tomto tématu.

  • Redakční e-mail: redakce@zena-in.cz
  • Předmět: PREZIDENT

kniha

Reklama