Žil byl kdysi jakýsi homosexuální milovník kočkovitých šelem a country zpěvák Joe Exotic, který si na jihu Ameriky otevřel Zoo. V jednu chvíli se měl dobře, vstupné bylo drahé, ale zájem o téměř 300 nebezpečných koček byl obrovský. Joe si tedy mohl dovolit kupovat si kožené bundy se střapci a podle svého se těšit ze života. Oženil se se dvěma mladíky a rozjel svou vlastní internetovou televizi.

Jenže co čert nechtěl, do řemesla mu „začala“ fušovat milovnice tygrů a též majitelka Zoo Carol Baskin. Té se vůbec nelíbilo, jakým způsobem se o kočky stará, a tak ho zažalovala. Jenže bohužel ani étericky vypadající Carol možná není žádný andílek. V Americe je totiž známá tím, že její první manžel z čista jasna zmizel jako pára nad hrncem. Polovina USA si tedy myslí, že ho zabila a nakrmila s ním tygry.

Joe zpívá o tom, jak Carol zabila svého manžela:

Začíná to vypadat na vykutálenou partičku, že? A to není vše. Dokumentární série vznikla ze zachráněných záběrů a výpovědí novináře Ricka Kirkhama, který se v Joeově Zoo rozhodl před několika lety natáčet reality show. Většina jeho materiálu však shořela při dosud nevyjasněném požáru. Když k tomu všemu připočteme ještě jednoho chovatele a majitele Zoo Bhagvan Antleho, výpovědi různých svědků, je z toho bláznivá tragikomedie, od které zkrátka nemůžete odtrhnout zrak.

Reklama